Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Lista zawodników

Cykl: Tatra Cycling Events

Impreza: Górskie Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport 10.09.2016

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk

Zgłoś się

Wszystkich zgłoszonych zawodników: 201

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Numer Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
159 Roman Abramczyk Trezado Biketires Mistrzostwa Polski Masters M30 |
160 Franciszek Ardel BOPLIGHT ATAKSPORT ŚWIDNICA Mistrzostwa Polski Masters M60b |
90 Jan Arendarczyk Mistrzostwa Polski Masters M80 |
110 Janusz Bala THULE-JMP Mistrzostwa Polski Masters M40a |
37 Władysław Balakowicz Mistrzostwa Polski Masters M50a |
85 Wojciech Bartolewski SCOUT.BIKE Mistrzostwa Polski Masters M50b |
91 Marcin Bartolewski Scout Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
74 Mateusz Bednarczyk Mistrzostwa Polski Masters M40a |
120 Mietek Berezik IN MOGILANY CYCLING TEAM Mistrzostwa Polski Masters M50b |
60 Zbigniew Bielski Grupa Kolarska Gryf Tczew Mistrzostwa Polski Masters M70a |
9 Kamila Biernat Romet Racing Team Mistrzostwa Polski Masters K30 |
58 Michał Bińczak Mistrzostwa Polski Masters M40b |
149 Izabela Blok Pentel Team Mistrzostwa Polski Masters CK 20 |
11 Robert Bobka Mistrzostwa Polski Masters M40a |
4 Michał Bogdziewicz Apteka Gemini Mistrzostwa Polski Masters M40a |
14 Bartosz Borowicz APS Polska Cozmobike Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
132 Grzegorz Bożek No Limited Łańcut&Leżajsk CT Mistrzostwa Polski Masters M40a |
88 Jacek Brzózka JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM Mistrzostwa Polski Masters M50a |
129 Antoni Brzuski Brzuski Rowery-Narty Mistrzostwa Polski Masters M50a |
Kazimierz Budz TC Orzeł Spytkowice Mistrzostwa Polski Masters M50a |
32 Tadeusz Byczkowski Gvt Mistrzostwa Polski Masters M40b |
99 Katarzyna Celewicz BodyiCoach Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters K30 |
172 Andrzej Chmielewski OCR BG FIT OPOLE Mistrzostwa Polski Masters M30 |
2 Zbigniew Czachura Imielin Team Corratec Mistrzostwa Polski Masters M50b |
80 Bartłomiej Czarnecki Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
34 Dariusz Czarniecki Mistrzostwa Polski Masters M50a |
69 Marcin Domin THULE-JMP Mistrzostwa Polski Masters M30 |
23 Paweł DRAB TUW Medicum Mistrzostwa Polski Masters M50a |
153 Aleksandra Drej PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM Mistrzostwa Polski Masters CK 20 |
161 jerzy drewnik Mistrzostwa Polski Masters M80 |
Sebastian Druszkiewicz IN MOGILANY CYCLING TEAM Mistrzostwa Polski Masters M30 |
111 Jerzy Drzewiecki MERX TEAM WĄGROWIEC1 Mistrzostwa Polski Masters M60b |
124 Piotr Działowy WLKS Krakus bbc CZAJA Mistrzostwa Polski Masters M40b |
81 BOGUSŁAW FABIAN GRUPA KOLARSKA GLIWICE Mistrzostwa Polski Masters M40b |
10 Grzegorz Fajkowski Dynamo Mistrzostwa Polski Masters M60b |
47 Michał Fonał LKK Wulkan CCC Mistrzostwa Polski Masters M30 |
76 Piotr Frankowicz AAC WIDO PROFIL VACC Mistrzostwa Polski Masters M40a |
19 Adam Gąsior Mistrzostwa Polski Masters M50b |
Maxi Gaz Bieniasz Bike Team Mistrzostwa Polski Masters M30 |
Maciej Giełzak Mistrzostwa Polski Masters M40b |
103 Marek Gieracz KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Mistrzostwa Polski Masters M60b |
82 Roger Głowacki Wola Bike Orbea Team Mistrzostwa Polski Masters M30 |
61 Edmund Grabowski Grupa Kolarska Gryf Tczew Mistrzostwa Polski Masters M70a |
17 Jarosław Grajewski Mistrzostwa Polski Masters M50a |
89 Franciszek Grobarczyk UKS Podwilk Mistrzostwa Polski Masters M50b |
75 Ryszard Grygonis Mistrzostwa Polski Masters M60a |
121 Jarosław Grzejdziak Atom Boxmet Dzierżoniów Mistrzostwa Polski Masters M40a |
133 GRZEGORZ GRZEMPA TC Orzeł Spytkowice Mistrzostwa Polski Masters M70a |
95 Janusz Gula LTC Lublin Mistrzostwa Polski Masters M60a |
180 Konrad Guz Oska Warszawa Mistrzostwa Polski Masters M30 |
173 Maciej Habrat KTC Krosno Mistrzostwa Polski Masters M30 |
22 Henrik Hjortholm Mistrzostwa Polski Masters M50b |
39 Adrian Jach Oponeo motorsport.pl Mistrzostwa Polski Masters M40b |
146 Mateusz Jegier Fiołka Trans Margo Pro Service Team Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
158 Rafał Jonik BodyiCoach Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
3 Franciszek Jowik Delta Tech Cyklo Team Świdnica Mistrzostwa Polski Masters M60a |
142 Edward Jurzyca PRO -KAN Krupiński Suszec Mistrzostwa Polski Masters M70a |
29 Zdzisław Juźwik LKS Feniks Opoczno Mistrzostwa Polski Masters M60b |
46 Waldemar Kaczmarek Mistrzostwa Polski Masters M70a |
115 Tomasz Kaczmarek THULE Team Mistrzostwa Polski Masters M50b |
6 Tomasz Kaczorowski Bogdziewicz.com Mistrzostwa Polski Masters M30 |
64 Wiesław Kamiński LOYALTY POINT RACING TEAM Mistrzostwa Polski Masters M60a |
Paweł Kamoda KM Sport Team Mistrzostwa Polski Masters M30 |
100 Rafał Kampka BodyiCoach Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters M40a |
Rafał Kapuściński DMG MORI CYCLO TRENER TEAM Mistrzostwa Polski Masters M40b |
164 Jan Kazimierzczak Mistrzostwa Polski Masters M70a |
135 Krzysztof Kępa THULE-JMP Mistrzostwa Polski Masters M40a |
167 PIOTR KIEŁKOWSKI JAFISPORT BIKE TEAM Mistrzostwa Polski Masters M30 |
5 Szymon Kogut Mistrzostwa Polski Masters M50b |
147 Justyna Kogut Mistrzostwa Polski Masters K30 |
131 Lesław Komisaruk Wrocław NPK Mistrzostwa Polski Masters M50b |
148 Stanisław Konecki Mistrzostwa Polski Masters M60a |
65 Piotr Kopańczuk KS Ośka Warszawa Mistrzostwa Polski Masters M30 |
155 Kazimierz Korcala Mistrzostwa Polski Masters M60b |
171 Marcin Korzeniowski MAX-FLIZ KRAKÓW Mistrzostwa Polski Masters M30 |
119 TOMASZ KOWALSKI BOPLIGHT ATAKSPORT ŚWIDNICA Mistrzostwa Polski Masters M40a |
55 BOGUSŁAW KRAMARCZYK UKS SOKÓŁ KĘTY Mistrzostwa Polski Masters M50b |
33 Zygmunt Krawczyk Verva ActiveJet Team Mistrzostwa Polski Masters M60a |
87 Zdzisław Krawiec GTC ,,Skalnik`` Gracze Mistrzostwa Polski Masters M60a |
13 Franciszek Krupa Mistrzostwa Polski Masters M60b |
18 Ryszard Kruszelnicki KS SUŁEK ŚWIDNICA Mistrzostwa Polski Masters M60b |
48 Oksana Krysiuk PiuPiu catering Mistrzostwa Polski Masters CK 20 |
30 Zbigniew Krzeszowiec Eurobike Kaczmarek Electric Team Mistrzostwa Polski Masters M60b |
56 Wojciech Krzyżanowski Mistrzostwa Polski Masters M80 |
108 Zbigniew Krzyżanowski KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Mistrzostwa Polski Masters M60a |
181 Paweł Książek Mistrzostwa Polski Masters M30 |
163 Tadeusz Kubiak PTC Poznań Mistrzostwa Polski Masters M70a |
165 Michał Kucewicz Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
73 Bogdan Kurkiewicz DIVERSY TEAM Mistrzostwa Polski Masters M50b |
138 Ernest Kurowski Mistrzostwa Polski Masters M40a |
98 Longin Kusal STC Skarżysko Kamienna Mistrzostwa Polski Masters M60b |
176 Mariusz Kusidło Dar Bud Team Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
184 Mateusz Laszczyk Agrochest Team Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
94 Łukasz Lechowicz Mistrzostwa Polski Masters M30 |
92 Dariusz Lechowicz Mistrzostwa Polski Masters M50a |
72 Dariusz LEDUCHOWSKI danielo Mistrzostwa Polski Masters M50b |
130 Krzysztof Lenkowski Mistrzostwa Polski Masters M60a |
106 Ksawery Leszczyński KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA1 Mistrzostwa Polski Masters M70a |
59 Andrzej Liwiński AGC 2-L "SPRINT" ŁÓDŹ Mistrzostwa Polski Masters M40b |
49 Mariusz Łabędzki Mistrzostwa Polski Masters M50b |
179 Dawid Łabno BodyiCoach Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
141 Arek Łaździn Mistrzostwa Polski Masters M40a |
21 Jacek Łuczkiewicz Rycerze Rolanda Maciejewski Team Mistrzostwa Polski Masters M40b |
154 Józef Magda Mistrzostwa Polski Masters M70b |
84 Józef Maj THULE-JMP Mistrzostwa Polski Masters M60b |
125 Tomasz Majewski Retro Rowery Duda Team Mistrzostwa Polski Masters M40b |
51 damian makowski Mistrzostwa Polski Masters M50b |
182 Michał Małysza Mayday Team Lublin Mistrzostwa Polski Masters M30 |
52 Marek Marzec Mistrzostwa Polski Masters M50a |
178 Tomasz Matoga TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
144 Monika Mazurek LKK Lublin Mistrzostwa Polski Masters K40 |
38 Mirosław Mazurowski JF Duet Mistrzostwa Polski Masters M50b |
63 Lechosław MIchalak GKK OPTY Mazowsze Mistrzostwa Polski Masters M60a |
79 Marcin Michalczewski Mistrzostwa Polski Masters M40a |
71 Piotr Michałowski Nadaktywni Białystok Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
86 Dariusz Mirosław ZKS Stal Rzeszów Mistrzostwa Polski Masters M30 |
25 Józef Misiak Rycerze Rolanda Maciejewski Team Mistrzostwa Polski Masters M70b |
31 Dariusz Miśkiewicz dmtex team Mistrzostwa Polski Masters M40a |
45 Radosław Myszkowski Mistrzostwa Polski Masters M70a |
36 Michał Nabiałek SCOUT.BIKE Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
97 Jan Nadolny BOPLIGHT ATAKSPORT ŚWIDNICA Mistrzostwa Polski Masters M60b |
54 Ryszard Naglik UKS SOKÓŁ KĘTY Mistrzostwa Polski Masters M50b |
15 Stanisław Niewiadomy Mistrzostwa Polski Masters M40b |
156 Józef Olchawa Mistrzostwa Polski Masters M60a |
170 Dominik Omiotek GATTA BIKE TEAM Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
102 Marian Opyrchal Mistrzostwa Polski Masters M60a |
101 Zbigniew Orłowski KTC Kielce Mistrzostwa Polski Masters M50a |
44 Roman Pączka KLKS AZALIA Brzoza Krolewska Mistrzostwa Polski Masters M60a |
112 Stanisław Paterka MERX TEAM WĄGROWIEC1 Mistrzostwa Polski Masters M70b |
166 DARIUSZ PELKA JAFISPORT BIKE TEAM Mistrzostwa Polski Masters M30 |
27 Mariusz Piasecki GATTA BIKE TEAM Mistrzostwa Polski Masters M40b |
77 Jan Pilch TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Mistrzostwa Polski Masters M50a |
57 Rafał Piórko Mistrzostwa Polski Masters M40a |
177 Krystian Piróg THULE-JMP Mistrzostwa Polski Masters M30 |
Edward Plaszczyk Trasa Zielona Góra Mistrzostwa Polski Masters M60a |
24 Krzysztof Podolski MTB TEAM RMF FM Mistrzostwa Polski Masters M40b |
12 Katarzyna Polakowska Romet Racing Team Mistrzostwa Polski Masters K30 |
175 Marcin Poręba WLKS Krakus bbc CZAJA Mistrzostwa Polski Masters M30 |
41 Jarosław Poślad Mistrzostwa Polski Masters M50b |
68 Arkadiusz Posmyk DIVERSY TEAM Mistrzostwa Polski Masters M40a |
70 Adam Ptasiński BLU Team Refleks Mistrzostwa Polski Masters M40a |
117 Pawel Pyzik SCOUT.BIKE Mistrzostwa Polski Masters M40a |
145 Cezary Pyzikowski Lubelski klub kolarski Mistrzostwa Polski Masters M60a |
83 Józef Rabski KS Luboń Skomielna Biała Mistrzostwa Polski Masters M50b |
Rafał Rajewski Warszawski Klub Kolarski Mistrzostwa Polski Masters M50a |
RYSZARD RAWSKI RAWEX ENERGY SAVING Mistrzostwa Polski Masters M60b |
109 Jerzy Rogalski MERX TEAM WĄGROWIEC1 Mistrzostwa Polski Masters M60b |
67 Grzegorz Rogoziński DIVERSY TEAM Mistrzostwa Polski Masters M50a |
157 Agnieszka Rola BodyiCoach Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters K30 |
42 Jerzy Rosa Bike Atelier Team Mistrzostwa Polski Masters M50a |
93 Jerzy Rosik MGLKS Olimpijczyk Szczekociny Mistrzostwa Polski Masters M50a |
Julia Rozmus Mistrzostwa Polski Masters CK 20 |
105 Sebastian Rubin Cyklomaniacy Mistrzostwa Polski Masters M30 |
126 Czesław Rusin UKS SOKÓŁ KĘTY Mistrzostwa Polski Masters M60b |
127 Wiesław Rusin Mistrzostwa Polski Masters M50b |
140 Przemysław Rusin UKS SOKÓŁ KĘTY Mistrzostwa Polski Masters M30 |
53 Ewa Ruszała R.A.S. Superior sowasport.pl Mistrzostwa Polski Masters CK 20 |
162 Rafał Rymarz BodyiCoach Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
174 Tomasz Sikora TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Mistrzostwa Polski Masters M30 |
151 Krzysztof Sikora Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
152 Izabela Sikora Mistrzostwa Polski Masters CK 20 |
78 Agnieszka Sikora Mistrzostwa Polski Masters K30 |
116 andrzej śledziona SCOUT.BIKE Mistrzostwa Polski Masters M40b |
8 Wojciech Słup UKS SOKÓŁ KĘTY Mistrzostwa Polski Masters M50a |
118 Mirosław Sólnica Mistrzostwa Polski Masters M40a |
139 Bartosz Sopata Mistrzostwa Polski Masters M40a |
123 Marek Stram Retro Rowery Duda Team Mistrzostwa Polski Masters M40a |
169 Piotr Sułek BOPLIGHT ATAKSPORT ŚWIDNICA Mistrzostwa Polski Masters M30 |
62 Daniel Sumara GATTA BIKE TEAM Mistrzostwa Polski Masters M40a |
28 Marcin Syrzistie JOY RIDE Mistrzostwa Polski Masters M60a |
1 Cezary Szafraniec THULE-JMP Mistrzostwa Polski Masters M40a |
128 Piotr Szafraniec Bike Atelier Team Mistrzostwa Polski Masters M40a |
40 Jacek Szary Imielin Team Corratec Mistrzostwa Polski Masters M50b |
143 BARTOSZ Szatan UKS SOKÓŁ KĘTY Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
96 Zbigniew Szczepaniak BOPLIGHT ATAKSPORT ŚWIDNICA Mistrzostwa Polski Masters M50b |
50 Piotr Szczepanik No Limited Łańcut&Leżajsk CT Mistrzostwa Polski Masters M40b |
Zbigniew Szczęsny RAWEX ENERGY SAVING Mistrzostwa Polski Masters M60b |
Marcin Szenderski Fiołka Trans Margo Pro Service Team Mistrzostwa Polski Masters M30 |
134 Helmut Szewczyk UKKS Imielin Team Mistrzostwa Polski Masters M70b |
43 Dariusz Szulgo Oponeo motorsport.pl Mistrzostwa Polski Masters M50a |
20 Wielisław Szymański Mistrzostwa Polski Masters M70a |
Anna Tkocz Mistrzostwa Polski Masters K40 |
168 Piotr Tomana WLKS Krakus bbc CZAJA Mistrzostwa Polski Masters M30 |
114 Grzegorz Tomasiak Mayday Team Lublin Mistrzostwa Polski Masters M40a |
150 Waldemar Twardziszewski RED-OX CHAMPION PODGÓRZYN Mistrzostwa Polski Masters M60a |
Wojciech Wantuch Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
122 Edward Wawrzynkiewicz DSR CZERNICA MASTERS Mistrzostwa Polski Masters M50a |
26 Andrzej Wędzikowski LKS Feniks Opoczno Mistrzostwa Polski Masters M50a |
Paulina Włodarska Mistrzostwa Polski Masters CK 20 |
183 Błażej Wojciechowski Ostrowska Kawaleria Kolarska Mistrzostwa Polski Masters CM 20 |
104 Janusz Wójcik TC Orzeł Spytkowice Mistrzostwa Polski Masters M50a |
185 Marek Wojnarowski VACC Mistrzostwa Polski Masters M30 |
7 Marcin Wojtal Hotel Krasicki MSBIKES Olsztyn Mistrzostwa Polski Masters M30 |
137 Adam Wolański BKK Hydrogeotechnika Busko Zdrój Mistrzostwa Polski Masters M50a |
113 Dariusz Wylężek Mistrzostwa Polski Masters M50a |
107 SŁAWOMIR WYRZYCKI Mistrzostwa Polski Masters M40b |
16 ŁUKASZ ZAKIELARZ Millennium Leasing Bikers Mistrzostwa Polski Masters M40a |
66 Jędrzej Zaorski Mistrzostwa Polski Masters M30 |
Sebastian Żelazowski Michelin Team Mistrzostwa Polski Masters M40a |
136 Kazimierz Ziemianek Mistrzostwa Polski Masters M50a |
35 Małgorzata Zimnicka Mistrzostwa Polski Masters K30 |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.