Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Lista zawodników

Cykl: Brak cyklu

Impreza: Klasyk Beskidzki 03.05.2016

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk

Zgłoś się

Wszystkich zgłoszonych zawodników: 422

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Numer Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
179 Zawodnik Anonimowy 58 km OPEN | OPEN K |
111 Grzegorz Assman Gardner Team Mielec 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
250 Mariusz Babiarz STS Jordan Wola Mała 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
Leszek Bajorek REMONTY-WYKONCZENIA 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
278 Janusz Banka Gardner Team Mielec 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wojciech Bartolewski SCOUT.BIKE 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
44 Szymon Batkowski Biłgoraj 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mietek Berezik 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
Michał Bieniasz Chemik Pustków MTB 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
151 Kamila Biernat Romet Racing Team 58 km OPEN | OPEN K |
235 Michał Bitner TKKF Żywioł Wilamowice 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Mateusz Błaż KTC Krosno 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
190 Adrian Błażejowski 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
256 Maksymilian Błoński V-MAX Mińsk Mazowiecki 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
31 Tomasz Błoński Weso-Lucky team 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
47 Robert Bobka THULE - JMP 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Bartłomiej Bobola 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
89 Maciej Bochenek 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
222 Przemysław Bochenek 58 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
249 Tomasz Bodurka 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
141 Marcin Bojdo 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
142 Nikita Boldin Sport Serwis Sandomierz 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
169 Karol Boreczek 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jacek Borgosz 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
200 Gabrys Boro Chemik Pustków MTB 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
42 Grzegorz Bożek No Limited Łańcut&Leżajsk CT 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
283 Bartosz Bożek LK UKS Pszczyna Dobre Sklepy Rowerowe Author 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
Tomasz Bronicki 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tomasz Brozbar UPOJENI WIATREM 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
205 Tomasz Brzewski 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
19 Antoni Brzuski Brzuski Rowery-narty 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
203 Jarosław Budnik 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
29 Kazimierz Budz TC Orzeł Spytkowice 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
152 Dawid Budziński Pętla Kopernika Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
294 Grzegorz Buła THULE - JMP 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
238 Patryk Burda STS Jordan Wola Mała 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
259 Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
199 Krzysztof Celary KSPO brakeparts.pl 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
143 Łukasz Chlebda 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
167 Artur Chmielowiec 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
172 Rafał Chodzyński 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
228 Bartłomiej Chronowski 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
34 Jacek Ciecieręga Dębicki Klub Kolarski "Gryf" 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Krzysztof Cieśla Stowarzyszenie Rowerowy Bytom 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
134 Sebastian Cieślachowski No Limited Łańcut&Leżajsk CT 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
180 Piotr Cudny Pętla Kopernika Team 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Mariusz Cukierski Podia Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
292 Michał Cwynar IN MOGILANY CYCLING TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Kamil Cygan Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Rafał Cygan Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
66 Cyprian Czarniecki 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
286 Kamil Czechowicz PeLuCza 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
219 Tomasz Czernich UKS Siemaszka Piekary 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Kamil Czerw Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
58 lukasz czerwiec IN MOGILANY CYCLING TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
63 Paweł Czerwień 58 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
145 Jarosław Czerwień Gorlice 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Wojciech Czopek Cyklo Jura 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Tadeusz Czwarkiel STS Jordan Wola Mała 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
Jarek Czyż Feeldesign.pl Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
204 Bartłomiej Czyż Alphawoolf / BikeBrothers 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
127 Grzegorz Dajczer 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
73 Krzysztof Dębski 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
237 Krystian Dec SGC 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
193 Tomasz Dembowski BSK Miód Kozacki 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
32 Štefan Demjančík Merida Košice 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Marcin Domin THULE - JMP 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
56 Dariusz Drobot Bieniasz Bike Team 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
107 Michał Drzyzgiewicz 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Kazimierz Dubiel Kmpsp Kraków 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
314 Darek Dudziński BIKEBROTHERS TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
104 Michał Dukaczewski 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
319 janusz Duran GKC 58 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
65 Daniel Duśko BIKEHEAD TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Robert Dydo 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Dymanus erg bieruń folie 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Paweł Dynia 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
279 Piotr Działowy La Bicicletta Restaurant & Cafe 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
173 Maciej Dziedzic Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
227 Marcin Dziedzic 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
211 Maciej Etgens ROGELLI TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
8 Witold Filas ULTREK MTB TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
105 pawel florek 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
162 Michał Fonał LKK Wulkan 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
59 Piotr Frankowicz AAC WIDO-PROFIL 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Arthur Gągała ,,Martinez,, Ferrari-EA7.Armani-Maranello 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
282 Krzysztof Gajda Jedlicze Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
277 asia garlewicz Bike Brothers OSHEE Team 58 km OPEN | OPEN K |
220 Adam Gawlik PTC Przemyśl 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Maxi Gaz Komenda Miejska Policji w Tarnowie 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
276 Adam German 58 km OPEN | OPEN M | M5 |
Jacek Gil GOMOLA TRANS AIRCO 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
232 Damian Głownia POLART NUTRAXX TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
48 Bartek Górski 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
28 Wojciech Gorzkowicz GKC 58 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
206 Łukasz Grabarczyk 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
85 Radek Grafczyński 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
41 Jacek Groń Rehabilitacja Sportowa-Jacek Groń 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Dariusz Grudniak ws-tech mtb team sanok 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
53 Grzegorz Grzywa 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
234 Arkadiusz Gubała Grupetto Gorlice 58 km OPEN | OPEN M | M1 | Ziemia Gorlicka |
133 Wojciech J. Gubała Grupetto Gorlice 58 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
229 Szymon Gurbisz 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
20 Ján Habera ProSport team Košice 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
128 Maciej Habrat KTC Krosno 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
233 Jakub Haligowski Z blatu 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
126 Tomáš Hauser ProSport team Košice 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
30 Mariusz Hopek STC Nowy Sącz 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Magda Horabik TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 58 km OPEN | OPEN K |
81 Dominik Hudzik 58 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
68 Waldemar Jabłoński 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
240 Szymon Jabłoński More Cycling Team 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
161 Paweł Jadczak 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
186 Tomasz Jakubczak FTTR 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Łukasz Janocha Jedlicze Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
91 Andrzej Jarosz 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
323 Paweł Jaźwa ŁTC Łańcut 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
248 Stanisław Jaźwiecki Jedlicze Team 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
61 Marcin Jekel 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
308 Grzegorz Jemioło jestplasko.com 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
159 Marcin Jeżółkowski 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
ANDRZEJ JOJCZYK STC Nowy Sącz 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
9 Roman Joniec 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
187 Marek Juraszek 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Ryszard Jurkowski 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
84 Eliza Jusyp PTC Przemyśl 58 km OPEN | OPEN K |
208 Kamil Kaczmarski 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
170 Piotr Kalbarczyk Pętla Kopernika Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Dominika Kamińska SCS OZOZ RACING TEAM 58 km OPEN | OPEN K |
246 Filip Kamiński ULTREK MTB TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
132 Grzegorz Kania Fil-Bike.com 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mateusz Kaniecki 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Mateusz Kapała ZORZA Tarnobrzeg 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
110 Łukasz Karbowniczek ZORZA Tarnobrzeg 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
129 Anna Karbowniczek ZORZA Tarnobrzeg 58 km OPEN | OPEN K |
183 Mateusz Karkula KS Luboń Skomielna Biała 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
174 Marcin kasprzyk KP PSP Bochnia 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
38 Piotr Kasprzyk Timesplitters 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
49 Paweł Kawa 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
98 TOMASZ KAWA 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Adam Kawula 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
Jarosław Kędzior 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
51 Krzysztof Kępa THULE - JMP 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Damian Kic PTC Przemyśl 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
94 Andrew Kiełbowicz 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
315 Kamil Kiwior LEGALTRANS 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
2 Adam Kłębczyk 58 km OPEN | OPEN M | M5 |
3 WŁODZIMIERZ KNOT 58 km OPEN | OPEN M | M5 | Ziemia Gorlicka |
165 Marcin Kobiałka Ośka Warszawa 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
137 Juraj Kočergin ProSport team Košice 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Justyna Kogut PENTEL TEAM 58 km OPEN | OPEN K |
295 Stanisław Kołodziej 58 km OPEN | OPEN M | M5 |
263 Tomasz Kołodziejczyk TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
78 Adam Konieczny 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
87 Mariusz Korolczuk PTR Dojlidy Białystok 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Adam Kościółek 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Jacek Kosewski ABSOLUTE Bike Team 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
43 Paweł Kosiorowski R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Tomasz Koszarek OLD BOYS PODHALE 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Artur Kozak BSK Miód Kozacki 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
13 Tadeusz Kozak BSK Miód Kozacki 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
196 Jan Kozdęba 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
130 Dusan Kozel Jantex Humenne 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
93 Piotr Koziarz SGC 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
14 Maciej Kozieł TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
322 Bartłomiej Kozyra WLKS Krakus bbc Czaja 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
108 ŁUKASZ KRAMARCZYK ROGELLI TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
12 BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
195 Dariusz Krawiec 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Karol Krawiec Kmpsp Kraków 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
147 Marcin Król 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
230 Piotr Krupa 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Paweł Książek Cisco Racing Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
194 Grzegorz Kubala 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
90 Krzysztof Kuczyński ZVL Sportiva 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
82 Przemysław Kudera 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
60 Maciej Kularz Sprint Gorzyce 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
296 Łukasz Kunc THULE - JMP 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
261 Gabriel Kuropatwa Timesplitters 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
192 Maciej Kusina iSport.pl 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
214 Marcin Kutra 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Mateusz Kuźmik 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
201 Wojtek Kwiatek laryzebatka.com 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Mateusz Kwiatkowski Bike Atelier Team 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
15 Robert Kwiatkowski 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
177 Tomasz Lewandowski 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
83 Przemysław Liebner 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
300 Sławomir Liebner 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
158 Konrad Lipski 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Dominik Lis Stal Rzeszów 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
313 Bogdan Lisowicz Grupetto Gorlice 58 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
16 Mariusz Łabędzki 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
231 Dawid Łabno Bodyicoach Cycling Team 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
209 Krzysztof Łabno 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
318 Waldemar Łodej Stal Rzeszów 58 km OPEN | OPEN M | M5 |
148 Karol Łojas 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
33 Krzysztof Łuczkowiec Sokół Tarnów 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
197 Lucjan Łyszczarz PeLuCza 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
95 Tomasz Maciuszek 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
309 Rafał Madej 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
62 Paweł Madzula 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
74 Wiktor Majerski KrosSki Remsport 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
99 Adam Małek 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
290 Andrzej Małysa IN MOGILANY CYCLING TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
71 Łukasz Markowski GKC 58 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
181 Katarzyna Marszał IN MOGILANY CYCLING TEAM 58 km OPEN | OPEN K |
178 Grzegorz Matłok TanieOdrzywki.pl Cycling Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
156 Krzysztof Matłok TanieOdrzywki.pl Cycling Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
221 Tomasz Matoga TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Mateusz Matrejek 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Rafał Mazur ULTREK MTB TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Krzysztof Mazur Eko Line Zryw Buszkowiczki 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
Patryk Mazurek 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Maciej Mentel Polana Lachowicka BT 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
244 Szymon Miazga 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
57 Radosław Mich 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Anna Michalak-Warżała PM Rider Team 58 km OPEN | OPEN K |
189 Krzysztof Michno No Limited Łańcut&Leżajsk CT 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
72 Piotr Mierzwa Fil-Bike.com 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Seweryn Misa 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
5 PIOTR MISZCZAK STC Nowy Sącz 58 km OPEN | OPEN M | M5 |
75 Piotr Młynarski 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Paweł Mucha Cyklo Jura 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Sławomir Mucha STS Jordan Wola Mała 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
252 Mateusz Mucha 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
Sławomir Mycek ZORZA Tarnobrzeg 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
92 Maciej Nieć 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
69 Marek Nosal Dębicki Klub Kolarski "Gryf" 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
AGATA NOWAK Chemik Pustków MTB 58 km OPEN | OPEN K |
Bartosz Nuciak 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Jakub Obitko Sport Serwis Sandomierz 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
86 Tomasz Oleksy More Cycling Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
243 Adrian Oleśniewicz GKC 58 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
117 Kornel Olszewski Bike Atelier Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
267 jacek olszowski Amatorski Zespół Kolarski Moszczenica 58 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
80 Katarzyna Orłowska ROGELLI TEAM 58 km OPEN | OPEN K |
109 Mariusz Ornowski Fujitsu Łódź Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
23 Robert Osika 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
160 Piotr Osmala Sprint Gorzyce 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
269 Miłosz Pagacz BIKEBROTHERS TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
271 Paweł Pajdak WLKS Krakus bbc Czaja 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
217 Grzegorz Pałka IN MOGILANY CYCLING TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
307 Adam Pamuła 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
70 Robert Parys Eurocontrol 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
114 Przemysław Pawlik PassionBike 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
55 Michał Pawłowski 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
226 Krzysztof Pazdan Klub Kolarski Spartacus Dębica 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
96 Michał Peliszko Fil-Bike.com 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Filip Peliszko Fil-bike 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
27 Jacek Piątek Chemik Pustków MTB 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
100 Waldemar Pieczara 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
262 Wojciech Piekło Stal Rzeszów 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
106 Szczepan Pietruszka ZORZA Tarnobrzeg 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
301 Roman Pietruszka Podia.cc 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
303 Jan Pilch 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
215 Wojciech Piróg R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
293 Krystian Piróg THULE - JMP 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Zbigniew Pisiak 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
247 Bartłomiej Piskorz 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
124 Sylwia Piszczatowska PTR Dojlidy Białystok 58 km OPEN | OPEN K |
37 marek pokorski Pętla Kopernika Team 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
113 Katarzyna Polakowska Romet Racing Team 58 km OPEN | OPEN K |
123 Przemysław Półchłopek 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
305 Maciej Połys PROMED Nowy Sącz 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
163 Kamil Pomarański DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
101 Krzysiek Poreba 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
306 Mateusz Poręba Bike-RS 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
304 Marcin Poręba Bike-RS 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marcin Posiak MAXISPORT TEAM Rzeszów 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
255 Oleg Posiko TRILEWY 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
242 Marcin Potępa Grupetto Gorlice 58 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
251 Mateusz Potępa 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
Grzesiek Prucnal 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
52 Robert Przystajczuk Bike Atelier Team 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
216 Paweł Pukas BSK Miód Kozacki 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
10 Józef Rabski KS Luboń Skomielna Biała 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
121 Marcin Raczyński 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
298 Slawek Radzik 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
11 Stanisław Radzik TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
287 Aleksander Radzik Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 58 km OPEN | OPEN M | M5 |
202 Kamil Rafa Łaziska Górne 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
1 Wiesław Rafa 58 km OPEN | OPEN M | M5 |
6 Zdzisław Rejza KLTC KONIN 58 km OPEN | OPEN M | M5 |
97 JAN ROGATKO 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
176 KRZYSZTOF ROGOWSKI POLART NUTRAXX TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
138 Agnieszka Rola Bodyicoach Cycling Team 58 km OPEN | OPEN K |
22 Jerzy Rosa Bike Atelier Team 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
Bartłomiej Rosiek KM PSP KRAKÓW 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
24 Wojciech Rosłoński GKC 58 km OPEN | OPEN M | M4 | Ziemia Gorlicka |
253 Grzegorz Rosłoński GKC 58 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
Tomasz Rudnicki Stal Rzeszów 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
122 Piotr Rudziewicz 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
254 Jakub Rusin Klub Kolarski Spartacus Dębica 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
270 Volodymyr Ryabtsev TRILEWY 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
175 Andrzej Rybicki 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
236 Rafał Rybka 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
265 Krystian Rynkar 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
258 Kaja Rysz Stal Rzeszów 58 km OPEN | OPEN K |
125 Witold Rzeszutek 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
245 Przemysław Sabady BlokBlach Radomsko 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
Tomasz Sabała Pega 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
310 TOMASZ SACIUK ODDECH 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
225 Szymon Schab 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
284 Cezary Seliga cyklopar 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
264 Michał Setlak 58 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
274 Ruslan Shrubenko laryzebatka.com 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
25 Stanisław Sichelski THULE - JMP 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
182 Jakub Siemiączko Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
118 Marcin Sieńko BSK Miód Kozacki 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
198 Izabela Sikora BIKE-RS.PL 58 km OPEN | OPEN K |
185 Krzysztof Sikora BIKE-RS.PL 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
102 Tomasz Sikora TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Slavomir Sipos Stara Lubovna 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
213 Piotr Sito PeLuCza 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
7 Janusz Siwiec DOBRE SKLEPY ROWEROWE-KROSNO 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
Jakub Siwy Stal Rzeszów 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
Łukasz Śleziak ROGELLI TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
50 Mirosław Śmietana PIRAMIDA FITNESS CLUB 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
88 Łukasz Śmietanka 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
317 Krzysztof Smoczyński Klub Kolarski Spartacus Dębica 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojciech Sobczyk 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
Przemysław Sobolak Szobak bike team 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
45 Mirosław Sólnica Supreme Style Mates 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
257 Maciej Sołtys UKS Podwilk 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
36 Andriy Sorohan TRILEWY 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
166 Wojciech Sowa More Cycling Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
266 Marek Sowa Amatorski Zespół Kolarski Moszczenica 58 km OPEN | OPEN M | M0 | Ziemia Gorlicka |
150 Maciek Sowiński More Cycling Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
316 Piotr Sozański 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE 58 km OPEN | OPEN M | M5 |
112 Marcin Spłuszka 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
140 Lukáš Stachura ProSport team Košice 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Artur Staniec Warszawski Klub Kolarski 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jacek Staroń KrosSki- Resport 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
311 Wacław Stasiowski Dębicki Klub Kolarski "Gryf" 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
207 Marek Stec UKS Podwilk 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Krzysztof Stelmach PassionBike 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
157 Marek Strug Colex Racing Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
54 Małgorzata Sucha 58 km OPEN | OPEN K |
Wiesław Sura ŁTC Łańcut 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
184 Jakub Surówka KS Luboń Skomielna Biała 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
krzysztof szadkowski Grupetto Gorlice 58 km OPEN | OPEN M | M3 | Ziemia Gorlicka |
171 Sylwia Szafraniec Bike Atelier Team 58 km OPEN | OPEN K |
39 Piotr Szafraniec Bike Atelier Team 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
131 Krzysztof Szary Bike Atelier Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
321 Piotr Szczepanik No Limited Łańcut&Leżajsk CT 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
46 Jacek Szczupak ŁTC Łańcut 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
21 Krzysztof Szejdewik PTC Przemyśl 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
280 Marcin Szlachta KP PSP Proszowice 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
120 Przemek Szlagor ROGELLI TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Szczepan Szobak Szobak bike team 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Jerzy Szpunar ŁTC Łańcut 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
Piotr Szulc 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
285 MAREK Szuper Sarafis Team 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
Bogdan Szydłowski 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Daniel Tabiszewski Klub Kolarski Roztocze 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
115 Łukasz Tarnawski 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Marek Tokarczyk 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
312 Łukasz Tokarczyk Grupetto Gorlice 58 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
299 Piotr Tokarek DOBRE SKLEPY ROWEROWE-KROSNO 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
272 Piotr Tomana WLKS Krakus bbc Czaja 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Jacek Tomczak 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
139 Arkadiusz Traciak KS Luboń Skomielna Biała 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
268 Mateusz Trela Sport Serwis Sandomierz 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
103 Sławomir Trytko 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
64 TOMASZ TRZESZCZOŃ 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Wojciech Tulik 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Piotr Tuźnik 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Grzegorz Twaróg 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
291 Daniel Tylka IN MOGILANY CYCLING TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
288 Adrian Typkiewicz GORANGA TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
188 Andrzej Uhl Dotsport.pl 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
116 Szymon Urban Koniec Rajdu 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
210 Wojciech Uroda 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
223 Lubomír Vaľko ProSport team Košice 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
275 Volodymyr Vasilkovski Chmielnicki 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
144 Jakub Wach 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
302 Michał Wacławek 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
164 Szymon Wągiel 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
17 Jan Wałaszek Bike Brothers OSHEE Team 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
Maciej Wałczyk 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Wojciech Wantuch 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
191 Grzegorz Warchoł Krzepa Tarnów 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Łukasz Warżała PM Rider Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
239 Łukasz Warzecha 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
154 Radosław Wasilewski BSK Miód Kozacki 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Maciej Wawrzaszek Chemik Pustków MTB 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
136 Krzysztof Weberbauer Supreme Style Mates 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
Krzysztof Węgrzyn Gardner Team Mielec 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
155 Karol Widuch 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
77 Magdalena Winiarczyk PTC Przemyśl 58 km OPEN | OPEN K |
Jakub Wójcik Gang Albanii 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
289 Patryk Wójcik IN MOGILANY CYCLING TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
212 Adam Wójcik UKS Podwilk 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
119 Marek Wojnarowski 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
273 Bartłomiej Wojtanek WLKS Krakus bbc Czaja 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
Wojciech Wojtas 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
Łukasz Wolny 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
146 Michał Woźniak 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
168 Tomasz Woźniak 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
67 Michał Woźniak Bike Atelier Team 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
Mateusz Woźniak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
224 Marcin Wróbel 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
MARCIN WRÓBEL MTB PRESSING TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
79 Łukasz Wróbel 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
40 Robert Wróblewski 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
149 Łukasz Wyczesany NIEPOkręcę 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
35 Adam Wytrwał Bike Brothers OSHEE Team 58 km OPEN | OPEN M | M3 |
241 Janek Zaczek ULTREK MTB TEAM 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
Paweł Zaczyk 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
153 Wacław Zając jestplasko.com 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
76 Aleksander Zając Bike Atelier Team 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
18 Zbigniew Zając BSK Miód Kozacki 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
26 Jacek Zalewski STC Nowy Sącz 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
Wojciech Zapłata GKC 58 km OPEN | OPEN M | M2 | Ziemia Gorlicka |
Grzegorz Ziebro 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
135 Wojciech Zieliński 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
218 Marcin Ziemianek RASO 58 km OPEN | OPEN M | M1 |
297 Kazimierz Ziemianek RASO 58 km OPEN | OPEN M | M4 |
281 Ola Zimny 58 km OPEN | OPEN K |
320 Michał Ziomek MyCenter 58 km OPEN | OPEN M | M2 |
260 przemek zipser 58 km OPEN | OPEN M | M0 |
4 Jerzy Żuber Roweromania 58 km OPEN | OPEN M | M5 |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.