Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Lista zawodników

Cykl: Tatra Cycling Events

Impreza: TATRA ROAD RACE o Puchar Burmistrza Miasta Zakopane 09.07.2016

Aby zgłosić się do tej imprezy kliknij poniższy przycisk

Zgłoś się

Wszystkich zgłoszonych zawodników: 748

Wszystkich opłaconych: 564

Dane dotyczące statusu płatności są dostępne tylko po zalogowaniu do systemu.

Numer Imię Nazwisko Kraj Drużyna Dystans Kategorie
459 Piotr Albin JKK Jędrzejów 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
376 Mikołaj Albrycht KK Cyklon Warszawa 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
122 Edward Aletański 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
320 Zawodnik Anonimowy 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Zawodnik Anonimowy AB 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
17 Filip Aszendorf Kuźnia Triathlonu 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
183 Marcin Bączek 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
312 Patryk Badura Michelin Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
146 Tomasz Bakunowicz BLU Team Refleks 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
31 Janusz Bala THULE - JMP 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
191 Władysław Balakowicz 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Andrzej Balcerzak Góral Police 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Konrad Bar 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
165 Bartosz Baran 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
429 Tomek Baran dotsport.pl 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
335 Maciej Baranowski 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
85 Krzysztof Barczyk 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1009 Marlena Barnas 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
182 Krzysztof Bartkowiak 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
378 Tomasz Bartnik OŚKA WARSZAWA 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
452 Wojciech Bartolewski SCOUT.BIKE 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
294 Ryszard Bartosz JKK Jędrzejów 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
384 Szymon Batkowski Biłgoraj 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Jarosław Bęben Pętla Kopernika Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
236 Mietek Berezik IN MOGILANY CYCLING TEAM 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
346 Peter Bergmann 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
408 Maciej Bernolak OŚKA WARSZAWA 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Andrzej Biel Góral Police 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1040 Kamila Biernat Romet Racing Team 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
Miłosz Bik 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Mateusz Birecki 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
54 Tomasz Błoński WESO-LUCKY TEAM 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
59 Maksymilian Błoński TRW CLOUDWARE TEAM 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
19 Robert Bobka IC Podhale 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
76 Maciej Bochenek 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Piotr Bocheński 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Tomasz Bodurka 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
143 Michał Bogdziewicz Apteka Gemini 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1029 Ewelina Bojdzińska GIRLS ON BIKES TEAM 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
Artur Boratyn BIKE ATELIER TEAM 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
353 Karol Boreczek 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Gabrys Boro Chemik Pustków MTB 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1034 Aleksandra Boroń Suprime Style Mates 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
116 Łukasz Boroński 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Piotr Borowicz 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
15 Grzegorz Borsuk Blero bike team 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
26 Bartłomiej Borsuk Blero bike team 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Dariusz Boruczkowski 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
101 Jerzy Briks THULE Team 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
257 Mateusz Brzozowski 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Jarosław Brzukała 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
189 Antoni Brzuski Brzuski Rowery-narty 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
ZDZISŁAW BUCZYŃSKI 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
449 Jakub Buda OŚKA WARSZAWA 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
327 Dawid Budziński Pętla Kopernika Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
34 Grzegorz Buła THULE - JMP 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Paweł BURY DOMATOR 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
16 Jarosław Buzała Trenujrower.pl 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
188 Przemysław Bysko 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
483 Piotr Car MISTRAL 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
393 Marcin Cebulski 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
321 Dariusz Celak 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1048 Katarzyna Celewicz BodyiCoach Cycling Team 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
Rafal Chabowski TRR 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Łukasz Chlebda 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1025 Magdalena Chmielewska Warszawski Klub Kolarski 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
18 Maciej Chmielewski Warszawski Klub Kolarski 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
69 Jacek Chmielewski Roche Cycling Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
162 Robert Chmielewski Kiedys, raz, razem pojechalismy trening 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
113 Artur Chmielowiec 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
187 Jarosław Cholewa 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
370 Bartłomiej Chronowski 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
342 Igor Cibula 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
24 Tomasz Cichoń 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
112 Sebastian Cieniecki PassionBIke Oświęcim 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
235 Mikołaj Cieśliński Tempus Team 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Dariusz Cisowski 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
316 Paweł Ćmikiewicz 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
387 Krzysztof Cocyk 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
511 Sandor Csuhai 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Adrian Ćwirko 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
463 Piotr Czaja THULE - JMP 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
37 dariusz czapiewski 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
196 Cyprian Czarniecki 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
25 Maciej Czarnota Brower 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1002 Barbara Czarnota HTF/Fundacja Gajusz 133 km K2 | OPEN KOBIETY | OPEN |
141 Robert Czarnowski Oxygen Cycling Project 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
352 roman czepa 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Kamil Czerw Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
501 lukasz czerwiec IN MOGILANY CYCLING TEAM 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
233 Marcin Czółno Pętla Kopernika Team 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Piotr Czopek 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
MACIEJ CZUCZEŁO 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
173 Jarek Czyż Feeldesign.pl Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
311 Bartłomiej Czyż Alphawoolf / BikeBrothers 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1043 Katarzyna Dąbrowska 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
70 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
466 Piotr Deis GK Malbork / Bogdan Bondariew Cycling Club 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
389 Tomasz Dembowski BSK Miód Kozacki 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Piotr Demianiuk iBOX Gravitan Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1014 Joanna Deu 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
Łukasz Dłubacz 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
442 Michał Długosz 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
348 Gábor Döbrössy 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
174 Sławomir Dołęga 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
169 Marcin Domin THULE - JMP 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
399 Piotr Drabik 54 km M6 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
438 Marcin Dratwa 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Aleksandra Drej PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CENTRUM FORMY TEAM 133 km K2 | OPEN KOBIETY | OPEN |
Justyna Dróżdż Bakunowicz Budownictwo Team 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
Sebastian Druszkiewicz IN MOGILANY CYCLING TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
64 Adam Dudziak 64-sto 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
108 Artur Dudziak BIKEFUN - LESZNO 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
268 Mariusz Durski 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
50 Daniel Duśko PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CENTRUM FORMY TEAM 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
36 Robert Dydo 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Marcin Dymanus erg 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Maciej Dziedzic Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
154 Witold Dzitkowski 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
92 Marcin Dziub SEVEN PERCEPTUS TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Jakub Dziwisz 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
489 Karsten Eiserbeck 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1006 Joanna Ejsmont Unipol Częstochowa 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
313 Maciej Etgens ROGELLI TEAM 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
506 Piotr Etgens 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1028 Agnieszka Feć Krakowski Klub 80 Rowerów 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
Bartosz Ferlin Cyklon 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Karol Filipenko We Ride 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
445 Wiesław Firek THULE - JMP 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Robert Florczyk 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
490 Marcin Forajter 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Paweł Frąckowiak 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
118 Piotr Frankowicz AAC WIDO-PROFIL 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Paweł Fronczak Roche Cycling Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Paweł Fryżlewicz IC Podhale 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1050 Angelika Fudalej 54 km K2 | OPEN | OPEN KOBIETY |
Mirosław Futymski BSK Miód Kozacki 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Arthur Gągała ,,Martinez,, Ferrari-EA7.Armani-Maranello 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
193 Adam Gajda 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1039 Beata Galica - Drabik 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
485 Piotr Gał 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
30 Konrad Gałązka 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Grzegorz Gancarz Eskadra Kraków 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
271 Sebastian Gapinski 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
102 Maciej Garbien We Ride 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1044 asia garlewicz Alphawoolf / BikeBrothers 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
502 Andrzej Gąsienica - Laskowy IN MOGILANY CYCLING TEAM 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Wojciech Gąsiewicz Agamon Cycling Team 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
395 Paweł Gasior IC Podhale 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
494 Jakub Gąsior Bike Point Zakopane 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
153 Adam Gawlik Ptc Przemysl 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Taisa Gawrońska 54 km K2 | OPEN | OPEN KOBIETY |
6 Tomasz Gawroński PKP CARGO 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Miroslaw Gdesz 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
500 Adam German 54 km M6 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
457 Maciej Giełzak 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
310 Marcin Gil 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Wiktor Gindorowicz BLISKA TEAM 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
97 Kamil Głażewski Kiedys, raz, razem pojechalismy trening 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
286 Jarosław Głębicki Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Damian Gocał 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1008 Magdalena Gołębiewska BLISKA TEAM 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
390 Łukasz Gołuński Hauraton Komorniki 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Przemysław Górak PM Rider Team 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
275 Rafał Górak 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Marcin Górak Dulwich Paragon 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Ania Górecka Gomola Trans Airco 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
314 Michał Górniak 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
481 Piotr Górny 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
62 Mateusz Górski We Ride 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
225 Marcin Górski 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
198 Łukasz Grabarczyk 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
291 Michał Grabowski JKK Jędrzejów 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
427 Lech Gradziński 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Radek Grafczyński 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Dariusz Grelowski 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
138 Uwe Gremmert DELME-CYCLER 54 km M6 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Maciek Grochal 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
136 Patryk Grochowalski We Ride 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
330 Jakub Gromadzki 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
107 Jacek Groń Rehabilitacja Sportowa-Jacek Groń 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
266 Maciej Grubiak 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Przemysław Grudziński JCG - Józefów Cycling Group 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
104 Aleks Grynis We Ride 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
357 Paweł Grzech SELA BIKE KASZUBY 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
264 Jacek Grzędzielski Dynafit PL 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Karolina Grzybowska We Ride 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
265 Sławomir Guit 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
28 ANDRZEJ GULBA PENTEL 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
29 KRZYSZTOF GULBA PENTEL 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1045 Agnieszka Gumienik Biłgoraj 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
78 Andrzej Gwoździej 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
126 ADAM HAASE DELME-CYCLER 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
397 Maciej Habrat KTC Krosno 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
238 Mateusz Hajto 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Jakub Haligowski Z blatu 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
470 Jarosław Hałas 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
130 Hermann Helmers DELME-CYCLER 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
51 Kamil Herchel Koloradość 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
23 Maciej Hop 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1027 Magda Horabik TKKF Uklejna Myślenice 54 km K2 | OPEN | OPEN KOBIETY |
398 Roland Hric KNAC Ružomberok 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
448 Jakub Huza Kompex - Tedbike 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
361 Bartłomiej Iskrzycki OLD BOYS PODHALE 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
477 Piotr Iwanowski Think Velo 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
195 Marcin Iwanowski Think Velo 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
249 Marcin Iwański JKK Jędrzejów 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
44 Marcin Jabłoński 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
148 Szymon Jabłoński More Cycling Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
297 Jacek Jackowski JKK Jędrzejów 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
298 Daniel Jackowski JKK Jędrzejów 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
220 Jacek Jakubowski Pętla Kopernika Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
493 Adam Jakubowski VARSO 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
302 Tomasz Jakus TJ 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
284 Wojciech Janiczek 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
190 Jacek Jankowski 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
211 Łukasz Jankowski 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
365 Tomasz Jarkowski 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
512 Paweł Jarosz 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
434 Łukasz Jaroszczyk nc+ sports team 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
55 Szymon Jarzębowski Kiedys, raz, razem pojechalismy trening 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
77 Kacper Jarzębowski Kiedys, raz, razem pojechalismy trening 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
439 Grzegorz Jazurek 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Bartosz Jechanowski Klub Kolarski 24h 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
486 Łukasz Jędrzejczyk 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
402 Paweł Jędrzejczyk GVT 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Mateusz Jegier Fiołka Trans Actimel Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
215 Lukasz Jelonek 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
47 Janusz Jeż eHaki 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
471 Sebastian Jeż eHaki 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
484 Piotr Jeżewski JAFI SPORT BIKE TEAM 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
263 Radosław Jeziorski 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Marcin Jeżółkowski 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
374 Andrzej Job Sprint SBR Bank 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
75 Zygmunt Jonatowski GK Malbork / Bogdan Bondariew Cycling Club 54 km M6 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
431 Rafał Jonik BodyiCoach Cycling Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
250 Jakub Jurasz 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Dawid Jurasz GKK OPTY-MAZOWSZE 54 km
Marek Juraszek Górny Śląsk Silesia Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Eliza Jusyp Ptc Przemysl 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
127 Karol Kacprzak 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
98 Waldemar Kacprzyk 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
100 Tomasz Kaczmarek THULE Team 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
147 Tomasz Kaczorowski Bike Akademy 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
364 Alek Kaczynski Nadaktywni 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Mirosław Kajoch BIKEFUN - LESZNO 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
472 Piotr Kalbarczyk Pętla Kopernika Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1042 Beata Kalemba B'Twin Racing Team 133 km K2 | OPEN KOBIETY | OPEN |
260 Dariusz Kaleta 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
90 Michał Kalinowski Pętla Kopernika Team 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
423 Michał Kałaska OŚKA WARSZAWA 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1046 Dominika Kamińska SCS OSOZ RACING TEAM 133 km K2 | OPEN KOBIETY | OPEN |
71 Tomasz Kamiński Fujitsu Łódź Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
369 Filip Kamiński ULTREK MTB TEAM 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Paweł Kamoda KM Sport TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
432 Rafał Kampka BodyiCoach Cycling Team 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
504 robert kania Bicycle sport touristic 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
273 Mateusz Kaniecki 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
300 PIOTR KANIK 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1022 Anna Kapela ByBIKE Team 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
Bartosz Karcz TRR 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
22 Mateusz Karkula KS Luboń Skomielna Biała 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
421 Mirosław Karwowski RETRO ROWERY DUDA TEAM 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
256 Marcin kasprzyk KP PSP Bochnia 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
458 Piotr Kasprzyk TimeSplitters 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
243 Radosław Kasztelan Ninja Racing Team 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
328 Bogdan Kawaler 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Igor Kaźmierczak PM Rider Team 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
82 Maciej Kęcki We Ride 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Jarosław Kędzior TRR 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
119 Maciej Kędziora Zgrupka Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
234 Dariusz Kędziora 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
367 Krzysztof Kępa THULE - JMP 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1011 Katarzyna Kępa-Lorenowicz BRANDOVO STUDIO REKLAMY 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
Sylweriusz Kicała DRUŻYNA SZPIKU MTS 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
12 PIOTR KIEŁKOWSKI JAFI SPORT BIKE TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
218 Przemysław Kiesio MyBike.pl 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
88 Rafał Klama Falcon Częstochowa 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
292 Andrzej Klamka JKK Jędrzejów 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
132 Robert Kletta DELME-CYCLER 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Bartłomiej Klus 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
krzysztof kłodnicki Cart-Pack Team ''Sokół'' Bralin 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Paweł Knap 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
282 Marcin Knapczyk 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
326 Damian Knapczyk 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Piotr Knapczyk TRR 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
114 Marek Knopik 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
383 WŁODZIMIERZ KNOT 54 km M6 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
381 Marcin Kobiałka OŚKA WARSZAWA 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
109 Paweł Kochanowski We Ride 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
332 Seweryn Koczajewski JKK Jędrzejów 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1041 Justyna Kogut PENTEL 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
1010 Agnieszka Kolibabska 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
103 Sebastian Kołda GVT 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
482 Piotr Kołodziej Brzesko Cycling 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
272 Tomasz Kołodziejczyk TKKF Uklejna Myślenice 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
276 Wiesław Kołodziejczyk TKKF Uklejna Myślenice 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Paweł Koniarski Pętla Kopernika Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
177 Piotr Kopańczuk OŚKA WARSZAWA 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
269 Konrad Kopczyński 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Karol Koper TRR 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
160 Mariusz Korolczuk PTR Dojlidy Białystok 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
214 LECH KORYZNA 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
350 Marcin Korzeniowski MAX-FLIZ KRAKÓW 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
496 Bartłomiej Korzeniowski Timelapse Factory 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
111 MARIUSZ KOSATKO 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
200 Jacek Kosewski Absolute Bike Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Paweł Kosiorowski R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
305 Paweł Kosmowski OTC OBORNIKI 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
340 Kamil Kosmowski Klub Kolarski Łowicz 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
418 Michal Kosmowski dotsport.pl 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Marcin Kosoń 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
140 Tomasz Koszarek OLD BOYS PODHALE 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
207 Adam Koszarek 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
446 Łukasz Kotuchna Sport Passion 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Milan Kováč ŠG Trenčín 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
TOMASZ KOWALSKI BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
246 Konrad Kowara BRC Kennemerland 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
52 Mikolaj Kozak 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
401 Artur Kozak BSK Miód Kozacki 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Maciej Kozieł TKKF Uklejna Myślenice 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
129 Adrian Koziński 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Piotr Kozłowski 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
21 Łukasz Krajewski We Ride 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
ŁUKASZ KRAMARCZYK ROGELLI TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
241 BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1007 Anna Król Kiedys, raz, razem pojechalismy trening 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
74 Marek Król Kiedys, raz, razem pojechalismy trening 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
488 Krzysztof Król-Magiel 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1021 Dayen Krumnow DELME-CYCLER 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
Oksana Krysiuk PiuPiu catering 54 km K2 | OPEN | OPEN KOBIETY |
73 Michał Krystosiak Polski Klub MTB 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
151 Maciej Krzak 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1012 Marta Krzymowska KK Cyklon Warszawa 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
Krzysztof Krzywy NEXUS Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Wojciech Książek 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
441 Paweł Książek Cisco Racing Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Jarosław Książek THULE - JMP 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
80 Jakub Kubicki BIKEHEAD TEAM 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Przemysław Kudera 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Piotr Kukla BIKEFUN - LESZNO 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Piotr Kukla JAS-KÓŁKA 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
414 Jacek Kulesza 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
337 Łukasz Kunc THULE - JMP 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
176 Bartosz Kupa KAMBET Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
120 Robert Kupiec BIKEHEAD TEAM 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
455 Piotr Kurkowski JKK Jędrzejów 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
324 Gabriel Kuropatwa TimeSplitters 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
338 Marcin Kutra 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
420 Grzegorz Kuzia 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Wojtek Kwiatek laryzebatka.com 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Marcin Kwiatek THULE - JMP 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Robert Kwiatkowski 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Marcin Kwiecień PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CENTRUM FORMY TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
208 Przemysław Lalak 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
139 Hannes Lampe DELME-CYCLER 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
288 Dariusz Lechowicz 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
349 Łukasz Lechowicz Lech-Pol 4x4 Team 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Kamil Lenard 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Robert Leniart BIKEHEAD TEAM 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
95 Maciej Lesiak Roche Cycling Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
261 Mateusz Lewandowski QSG Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
355 Paweł Lewandowski Team PKO Bank Polski 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
231 Sławomir Ligęza BIKE ATELIER TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Artur Litka BIKEFUN - LESZNO 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
447 Andrzej Liwiński A.G.C.2-L SPRINT Łódź 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
93 Marek Lorenowicz BRANDOVO STUDIO REKLAMY 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
464 Konrad Ludwiniak 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
171 Dawid Łabno BodyiCoach Cycling Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
339 Krzysztof Łabno 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
227 Marek Łada Pętla Kopernika Team 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
478 Michał Łagosz SCS OSOZ RACING TEAM 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
510 Piotr Łapsa 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Witold Łaszek AAC WIDO-PROFIL 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
440 Przemyslaw Łazarski VARSO 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1000 Małgorzata Łęcka BIKE ATELIER TEAM 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
487 Karol Łojas 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
117 Andrzej Łoś THULE Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
124 Filip Łuczak Zgrupka Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1018 Iwona Łuczak 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
331 Krzysztof Łuczkowiec Sokół Tarnów 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
7 Janusz Łukaszczyk 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
375 Krzysztof Łukawski Pętla Kopernika Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Mariusz Machnikowski Pętla Kopernika Team 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
317 Rafał Machynia 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Karolina Maciejewska 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
125 Christoph Magda DELME-CYCLER 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
39 Józef Maj THULE - JMP 54 km M6 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
ARTUR MAJEWSKI RETRO ROWERY DUDA TEAM 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
87 Karol Malec 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
128 przmemysław malinowski 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
8 Paweł Małecki BIKE ATELIER TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
4 Adam Małek 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
454 Andrzej Małysa IN MOGILANY CYCLING TEAM 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
296 Michał Mandes Velmar.pl 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
492 Michał Masztalski 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Tomasz Mataniak bbRiderZ 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
223 Mikołaj Mateja 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Grzegorz Matłok 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Krzysztof Matłok 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
255 Tomasz Matoga TKKF Uklejna Myślenice 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Patryk Mazurek 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
360 ANDRZEJ MAZUREK 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
416 Paweł Mendel 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
287 Szymon Miazga 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
14 Paweł Michalec TKKF Uklejna Myślenice 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
290 Bartosz Michalski JKK Jędrzejów 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Artur Michałek 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
480 Piotr Michałowski STC Sokołów Podlaski 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
205 Jarosław Michałowski SEVEN PERCEPTUS TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
404 Michał Mierczak 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Piotr Mierzwa 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Karol Mietlicki 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
197 Bartosz Mika Pętla Kopernika Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
2 tomasz mikołajczyk 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
217 Michał Mikołajczyk 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Zenon Mikołajczyk 54 km M6 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
252 Sebastian Mikołajczyk Zgrupka Luboń 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1038 Gabriela Milon THULE - JMP 54 km K2 | OPEN | OPEN KOBIETY |
417 Etienne Miro 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
428 Dariusz Mirosław Activejet 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
56 Seweryn Misa 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
498 Robert Misztal Feniksjet 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
204 Mateusz Mizera 700C xD 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
270 Tomasz Mogilski 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Szymon Molek 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Tomasz Molenda Lumac WTR Włocławek 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
201 Marcin Moneta BIKEHEAD TEAM 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
99 Krzysztof Mroczek 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
46 Paweł Murak We Ride 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1005 Izabela Musiał Koloradość 54 km K2 | OPEN | OPEN KOBIETY |
1037 Alina Myłka 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
1036 Zuza Napiórkowska 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
Maciej Nieć 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
110 Adam Nierzwicki 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Michał Niewczas BSK Miód Kozacki 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
163 Artur Niski 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
285 Andrzej Niziolek Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
152 Sebastian Niżnik fizjoterapia-niżnik 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
491 Piotr Nowacki OŚKA WARSZAWA 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
3 jan nowaczyński 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
186 Tomasz Nowak BIKEHEAD TEAM 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
278 Roman Nowak RSV Guetersloh 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
341 Konrad Nowak 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
230 Łukasz Nowakowski LOTOS Team 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Krzysztof NOWAKOWSKI DOBRA STRONA MOCY 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
388 Michał Nowakowski 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Agnieszka Nowiczkow PTR Dojlidy Białystok 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
42 Michał Nowok JAFI SPORT BIKE TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1001 Sylwia Obrycka 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
Paweł Ochendzan 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Adam Okniński Absolute Bike Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
57 Tomasz Olejnik Hauraton Komorniki 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Marcin Olejnik 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
150 Tomasz Oleksy More Cycling Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
392 Tomasz Olszewski 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Zenon Opoka RSV Stuttgart Vaihingen 54 km M6 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
359 Zbyszek Orłowski 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
89 Mariusz Ornowski Fujitsu Łódź Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
248 Dominik Orzędowski Ninja Racing Team 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
430 Kamil Osiński nc+ sports team 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
dariusz ostrowski alva1 rowery ruda pl 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
239 Grzegorz Otreba 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Paulina Pacyga expression velonews.pl 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
513 Stanisław Pająk 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Piotr Paleczny 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Przemyslaw Pałys 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
356 Adam Pamuła Adimet 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
105 Arkadiusz Pawlik We Ride 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
156 Przemysław Pawlik PassionBIke Oświęcim 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
115 Witold Pawłowski THULE Team 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
259 Michał Pawłowski 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
131 DARIUSZ PELKA JAFI SPORT BIKE TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
366 Jacek Piątek Chemik Pustków MTB 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
267 Waldemar Pieczara 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
168 Grzegorz Piekarczyk THULE - JMP 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
283 Wojciech Piekło Stal Rzeszów 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
299 Krzysztof Pietrucha JKK Jędrzejów 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
336 Szczepan Pietruszka Zorza Tarnobrzeg 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
475 Roman Pietruszka IN MOGILANY CYCLING TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Malwina Pilarska TRR 54 km K2 | OPEN | OPEN KOBIETY |
358 Jan Pilch Adimet 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
45 Mariusz Pirek Kuźnia Triathlonu 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Magdalena Piróg THULE - JMP 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
280 Wojciech Piróg R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
83 Adrian Piskorski 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
343 Bartłomiej Piskorz 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1003 Sylwia Piszczatowska PTR Dojlidy Białystok 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
222 Piotr Podgórski VARSO 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Maciej Podleśny Olimpijski Dziesięciobój Lubelski 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
354 Patryk Pokojski Blero bike team 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Krzysztof Politowski Polski Klub MTB 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1020 Anna Popławska Tri Mama, Tri Tata 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
1026 Magdalena Popławska KS Peweks 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
53 Michał Popławski Tri Tata, Tri Mama 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
58 Jan Popławski Tri Tata, Tri Mama 54 km M6 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
301 Krzysiek Poreba 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
20 Rafał Porębski ISport.pl 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Wojtek Potoczak TRR 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
33 Przemysław Powązka 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
63 Maciej Prajel Roche Cycling Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
405 Marek Prątnicki THULE Team 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
503 Nazar Protsiv Bicycle sport touristic 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Grzesiek Prucnal 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
121 Wojciech Pruski Namagnezzzowani STAG-Red-White Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
410 Paweł Przęczek 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
247 Maciej Przewłoka Ninja Racing Team 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Michał Przybysz TRR 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
5 Adam Ptasiński BLU Team Refleks 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
497 Paweł Ptaszyński OŚKA WARSZAWA 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
184 Paweł Pukas BSK Miód Kozacki 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
306 MARCIN PULWICKI 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Maciej Pytlak TRR 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
508 Pawel Pyzik 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Robert Rachowski True Cycling 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
237 Marcin Raczyński 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
409 Rafał Rajewski Warszawski Klub Kolarski 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
465 Rafał Rakoczy 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
253 Michał Ranik Goggle Pro Active Eyewear 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
308 Grzegorz Rapacz 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
81 jaroslaw rebis Falcon Częstochowa 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
224 Leszek Redlicki Pętla Kopernika Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Zdzisław Rejza KLTC Konin 54 km M6 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Piotr Rembak Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
460 Marcin Reszka BIKEHEAD TEAM 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Marcin Rogowski Żary Cycling Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
474 KRZYSZTOF ROGOWSKI POLART NUTRAXX TEAM 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
192 Mirek Rogoziński Smashing Pąpkins 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1047 Agnieszka Rola BodyiCoach Cycling Team 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
Kacper Romanowski We Ride 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
137 Peter Rose DELME-CYCLER 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
84 Krzysztof Rosłan We Ride 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
65 Przemysław Rossa Ostrowska Kawaleria Kolarska 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
443 Tomasz Różak Ledwo Zipię 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
318 Tomasz Rutkowski Vo2max MTB Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
415 Zbigniew Rybacki 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Paweł Rybak 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
209 Andrzej Rybicki Team Kumple 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
329 Jakub Rycąbel VAcc 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1024 Aneta Rygulska Roche Cycling Team 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
Przemysław Sabady BlokBlach Radomsko 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
86 Grzegorz Sadowski GK Malbork / Bogdan Bondariew Cycling Club 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
295 wojtek sajtyna JKK Jędrzejów 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
334 Mateusz Sarapata 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
41 Rafał Sekta JAFI SPORT BIKE TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
96 Szymon Seliga KK Cyklon Warszawa 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
469 Robert Senczek BMC Taurus crew 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Darek Seremet 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
319 Stanisław Sichelski THULE - JMP 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
piotr siedlak 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Zuzanna Siemieniako 54 km K2 | OPEN | OPEN KOBIETY |
468 Marcin Siemieniuk Sprint SBR Bank 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
79 Krzysztof Sienkiewicz 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
155 Marcin Sieńko BSK Miód Kozacki 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1015 Monika Sierpińska Warsaw Masters Team 133 km K2 | OPEN KOBIETY | OPEN |
1030 Izabela Sikora BIKE-RS.PL 133 km K2 | OPEN KOBIETY | OPEN |
Tomasz Sikora TKKF Uklejna Myślenice 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
413 Krzysztof Sikora BIKE-RS.PL 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
161 Bartosz Siniło 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Agnieszka Sitarz 54 km K2 | OPEN | OPEN KOBIETY |
13 Edward Siudut 54 km M6 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Janusz Siwiec DOBRE SKLEPY ROWEROWE-KROSNO 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
509 Miroslaw Skiba 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Adam Skolimowski KK Cyklon Warszawa 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
175 Karol Skorek 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
436 Ján Skubík CK Liptovský Mikuláš 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
242 Marek Skupień 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
372 Mariusz Skwarczak VeloGd 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
149 Piotr Ślaski SCS OSOZ RACING TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
323 Paweł Ślepski Vo2max MTB Team 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Łukasz Śleziak ROGELLI TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
351 Marcin Słowakiewicz Amiko Team 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
433 Andrzej Słowakiewicz Amiko Team 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
507 Jan Śmietana 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
333 Łukasz Śmietanka 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
180 Klaudiusz Śmiga 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
185 Krzysztof Smoliński Roche Cycling Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
476 Krzysztof Smyczyński OŚKA WARSZAWA 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Adrian Sobczak 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
35 Mirek Soból THULE - JMP 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1031 Anna Sobolewska Sprint SBR Bank 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
1032 Zuzanna Sobolewska Sprint SBR Bank 133 km K2 | OPEN KOBIETY | OPEN |
307 Krzysztof Sobolewski Sprint SBR Bank 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
172 Arkadiusz Sobótka 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
133 Michal Sojka THULE Team 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
67 ŁUKASZ SOKÓŁ 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Mariusz Sokołowski BIKE ATELIER TEAM 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
514 Jarosław Sokołowski 54 km M6 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
444 Mirosław Sólnica Supreme Style Mates 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
32 Bartosz Sopata IC Podhale 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
451 Andrzej Sosna MPS Bike Team 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
400 Artur Sosnal 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
145 Wojciech Sowa More Cycling Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1049 Karolina Sowa AGH Cycling Team 54 km K2 | OPEN | OPEN KOBIETY |
142 Maciek Sowiński More Cycling Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1004 Agnieszka Śpica Roche Cycling Team 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
181 Marcin Spłuszka 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Lukas Stachura ProSport Team Kosice 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Przemek Stala 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
254 Artur Staniec Warszawski Klub Kolarski 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
212 Piotr Staniszewski BIKEHEAD TEAM 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
450 Tomasz Stano 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
391 Dariusz Stanuch IN MOGILANY CYCLING TEAM 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1035 Małgorzata Staroń GIRLS ON BIKES TEAM 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
178 Arkadiusz Stasiewicz KAMBET Team 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
170 Krzysztof Stelmach PassionBIke Oświęcim 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
135 Jörg Stempnewicz DELME-CYCLER 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
199 Karol Stępień Algotech Polska 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
226 Przemek Stobierski Beneficjenci Regeneracji 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Piotr Stolarz 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
322 Łukasz Strzelecki 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Michał Stypuła 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Małgorzata Sucha 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
462 Gabriel Sulka Kompex - Tedbike 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
277 Paweł Światlak SEVEN PERCEPTUS TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Rafał Świtkowski GATTA BIKE TEAM 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
303 Robert Syc REAL 64-sto 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Cezary Szafraniec THULE - JMP 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
216 Daniel Szamburski 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
377 Krzysztof Szary BIKE ATELIER TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
362 Bartłomiej Szczerba UKS "Orły" 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
363 Zbigniew Szczerba UKS "Orły" 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
396 Jakub Szczerba 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
123 Tomasz Szczęsny Namagnezzzowani STAG-Red-White Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
245 stanislaw szczesny 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
373 Jacek Szczygieł 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
347 Wojciech Szczypkowski 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
134 Krzysztof Szejdewik Ptc Przemysl 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
228 Michał Szerling trifit.pl 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
403 Tomasz Szewczak Lenovo 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
158 Mikołaj Szewczyk BodyiCoach Cycling Team 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
437 Michał Szewczyk SCS OSOZ RACING TEAM 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
456 Piotr Szewczyński 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
304 Przemek Szlagor ROGELLI TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Paweł Szlęk BRT Wrocław 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
453 Piotr Szulc 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
422 Jakub SZULGA 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
MAREK Szuper Sarafis Team 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Marcin Szwarc 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
262 Roman Szwesta Krakowski Klub 80 Rowerów 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
60 Bartosz Szymański 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
11 Sławomir Szymczak 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
210 Łukasz Tarnawski 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
159 RAFAŁ TŁUSZCZAK HOTEL CZTERY BRZOZY 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Marek Tokarczyk 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
144 Piotr Tokarek DOBRE SKLEPY ROWEROWE-KROSNO 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
106 Łukasz Tomala BIKEHEAD TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1 Piotr Tomana WLKS Krakus bbc CZAJA 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Bernadeta Tomaszek 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
72 Jacek Tomczak 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
258 Mateusz Truszczyński Vo2max MTB Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
203 Łukasz Tryjanowski 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Sławomir Trytko 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Marcin Trzaska GVT 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
473 Piotr Tułaza 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
289 Paweł Turek Absolute Bike Team 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Roman Twardosz Sports Camp 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
499 Daniel Tylka IN MOGILANY CYCLING TEAM 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Adrian Typkiewicz GORANGA TEAM 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
495 Marek Uludowski CYKLOFAN OPOLE 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
27 Szymon Urban 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
309 Rafał Urban Klub Kolarski 24h 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
325 Patrycjusz Urbanek 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
385 Wojciech Uroda 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
179 Jakub Wach 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Jarosław Wąchała 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
167 Szymon Wągiel 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
157 Witold Walczak Onninen And-Nova TEAM 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
244 Paweł Walencki 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
467 Karol Walotka 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
425 Jan Wałaszek Bikebrothers Oshee Team 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Wojciech Wantuch 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
43 Wojtek Wardziak JAFI SPORT BIKE TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Łukasz Warżała PM Rider Team 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
371 Łukasz Warzecha 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
240 Radosław Wasilewski BSK Miód Kozacki 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Damian Węglarz HBA 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
281 Marcin Węgrzyn IC Podhale 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
166 Aleksander Weisgerber 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
91 Janusz Wereszczyński 54 km M5 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
48 Michał Wetoszka 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
251 Andrzej Widziewicz Warszawski Klub Kolarski 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
279 Łukasz Więch 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
219 Grzegorz Więckowski Team Kumple 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
229 Maciej Wierzbowicz Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
68 Sebastian Wiktorzak 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1019 Magdalena Winiarczyk Ptc Przemysl 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
345 Tomasz Wiśnicki Koloradość 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
49 Łukasz Wiśniewski 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
293 rafal wisniewski 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
61 Mateusz Wójcik 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Jakub Wójcik Brower 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
479 Patryk Wójcik IN MOGILANY CYCLING TEAM 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
380 Marek Wojnarowski VAcc 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
315 Marcin Wojtal Hotel Krasicki MSBIKES Olsztyn 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
213 Wojciech Wojtas 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
424 Tomasz Wojtkowski WESO-LUCKY TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
419 Marek Wolski 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Grzegorz Worwa 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
505 Piotr Wosik LKS Baszta Golczewo 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
368 Michał Woźniak BIKE ATELIER TEAM 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
406 Łukasz Woźnica TRW Cloudware 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
232 Krzysztof Wrobel 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Marcin Wróbel 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
MARCIN WRÓBEL MTB PRESSING TEAM 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Robert Wróblewski 4W/kg 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Andrzej Wróblewski BodyiCoach Cycling Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
40 Rafał Wrożyna JAFI SPORT BIKE TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
274 piotr wysocki 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
426 Adam Wytrwał Bikebrothers Oshee Team 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Michał Żachowski 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
206 Paweł Zaczyk 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
435 Michal Záhradník CK Liptovský Mikuláš 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Aleksander Zając BIKE ATELIER TEAM 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Zbigniew Zając BSK Miód Kozacki 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
411 Mateusz Zając B'Twin Racing Team 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Ewa Zakrzewska 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
1016 Katarzyna Zaręba We Ride 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
1017 Agnieszka Zarzeczna THULE Team 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
Piotr Zarzycki 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
394 Krzysztof Zastawny 133 km M2 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Tomasz Zawada 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
412 Maciej Zawieracz Cycloparoveczki 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
379 Michał Zawierowski Morpol Racing Team 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Justyna Zawistowska RETRO ROWERY DUDA TEAM 54 km K2 | OPEN | OPEN KOBIETY |
407 Dariusz Zawistowski RETRO ROWERY DUDA TEAM 54 km M4 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
66 Piotr Żebrowski PTR Dojlidy Białystok 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
386 Paweł Żebrowski POMIESZALNIA 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1033 Iwona Żelasko 54 km K2 | OPEN | OPEN KOBIETY |
221 Marek Żelazny HBA 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
194 rafał zembaty 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Klaudiusz Zięba 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Grzegorz Ziebro 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
382 Karol Ziegert 54 km M3 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
38 Dariusz Zielak 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Piotr Ziemak 133 km M5 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Kamil Ziental Fiołka-Trans Team 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
1013 Magdalena Zimowicz We Ride 133 km K3 | OPEN KOBIETY | OPEN |
202 Jan Zimowicz We Ride 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
9 Michał Ziomek MyCenter 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
164 Łukasz Znaniecki 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Rafał Żółcik 133 km M4 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1091 Adam Żuber OŚKA WARSZAWA POZA KLASYFIKACJĄ 133 km Open PK |
461 Piotr Żuber OŚKA WARSZAWA 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
94 Maksymilian Żujewski Fujitsu Łódź Team 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
1023 Ewa Żukowska RETRO ROWERY DUDA TEAM 54 km K3 | OPEN | OPEN KOBIETY |
344 Jakub Żuławiński THULE - JMP 54 km M2 | OPEN | OPEN MĘŻCZYŹNI |
Karol Żwiruk We Ride 133 km M3 | OPEN MĘŻCZYŹNI | OPEN |
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.