Zasady klasyfikacji

Klasyfikacja kobiet

Klasyfikacja mężczyzn

Uwaga! Klasyfikacja uaktualniana jest automatycznie, dlatego w trakcie trwania wyścigu może zmieniać się kolejność. Wyświetlane wyniki obcięte są do czterech miejsc po przecinku (dlatego sumy mogą się nie zgadzać, ale są prawidłowe).

Klasyfikacja kobiet

Miejsce Numer Imię Nazwisko Team Misja 1 Misja 2 Misja 3 Suma
1 2082 Katarzyna Galewicz 400.0000 400.0000 335.1471 1,135.1471
2 321 Dagmara Ochot 348.0379 330.1690 333.3981 1,011.6050
3 808 Natalia Kmak Truck Partner Zettransport Nowy Sącz 178.4518 189.3660 183.5519 551.3697
4 249 Marzena Głowacka Truck Partner Zettransport Nowy Sącz 157.9769 174.2796 171.5979 503.8544
5 1936 Magdalena Szymańska XC 80 146.8501 172.0558 168.9128 487.8188
6 573 Alicja Nerc SST Lubcza 146.7970 171.5274 158.9503 477.2746
7 133 Joanna Ziomek CFE MTB Team 133.5781 162.5292 161.0452 457.1525
8 98 Magdalena Łuczkiewicz Truck Partner Zettransport Nowy Sącz 144.1772 147.8312 152.0303 444.0388
Zasady klasyfikacji

Klasyfikacja kobiet

Klasyfikacja mężczyzn

Uwaga! Klasyfikacja uaktualniana jest automatycznie, dlatego w trakcie trwania wyścigu może zmieniać się kolejność. Wyświetlane wyniki obcięte są do czterech miejsc po przecinku (dlatego sumy mogą się nie zgadzać, ale są prawidłowe).

Klasyfikacja mężczyzn

Miejsce Numer Imię Nazwisko Team Misja 1 Misja 2 Misja 3 Suma
1 1313 Jakub Gryzło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 518.0207 581.3595 530.5136 1,629.8938
2 9703 Wojciech Bukowiecki KSPO brakeparts.pl 518.0476 513.6514 510.5142 1,542.2132
3 2152 Grzegorz Kubieniec Uks Zawojak 531.2650 521.1910 470.7427 1,523.1987
4 2083 Mirosław Borycki TWOMARK Chorzów 520.3777 539.2907 461.3071 1,520.9756
5 9706 Maciej Rączkiewicz KSPO brakeparts.pl 536.8473 486.0241 478.6529 1,501.5242
6 1248 Karol Macek Grupetto-Cyklopedia Gorlice 490.8697 498.7527 493.5428 1,483.1651
7 292 Grzegorz Stolarczyk Gomola Trans Airco 477.7786 505.1403 496.7700 1,479.6889
8 649 Piotr Sajdak Movimento UKS PG Wojnicz 400.0000 400.0000 400.0000 1,200.0000
9 955 Adam Gawlik Dębicki Klub Kolarski GRYF 358.5072 356.9904 349.4072 1,064.9049
10 118 Mateusz Hałajko SST Lubcza 350.2698 361.0581 352.9697 1,064.2976
11 7212 Marcin Stanuszek 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 338.6694 362.9918 359.9731 1,061.6344
12 1010 Artur Wawrzeń Gomola Trans Airco 325.9726 344.5941 324.9912 995.5579
13 2108 Adam Szafraniec SCS OSOZ Racing Team 329.4495 326.7732 334.5618 990.7845
14 2388 Krzysztof Szczepina Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów 327.8822 330.4779 332.0196 990.3797
15 132 Michał Ziomek CFE MTB Team 330.6405 318.4380 334.5936 983.6721
16 9704 Maciej Kasprzak KSPO brakeparts.pl 318.0773 313.0816 320.0008 951.1597
17 1571 Andrzej Baryluk Tomazi Bike Team 260.5514 344.5309 341.9328 947.0151
18 555 Jacek Piątek Chemik Pustków MTB 303.3853 327.7495 315.3704 946.5052
19 2183 Kacper Czudec ZKS "STAL" RZESZÓW 278.4016 310.0860 321.4280 909.9155
20 81 Milosz Gąsiorowski Motorola Bike Team 310.6328 272.3639 309.3254 892.3221
21 2033 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco 288.1173 297.9384 300.5440 886.5998
22 23 Marek Łuczkiewicz Truck Partner Zettransport Nowy Sącz 232.5665 316.7527 316.7362 866.0553
23 1935 Tomasz Bajak XC 80 271.1565 275.7882 290.7421 837.6868
24 7500 Tomasz Trela MTB Węgierska Górka 276.8642 268.2982 268.6125 813.7748
25 2095 Michał Trojanowski SOKÓŁ TARNÓW 273.4535 256.8555 277.1303 807.4393
26 89 Adrian Pyś Roztocze Cycling Team 267.4747 259.2644 270.9378 797.6769
27 900 Mateusz Dachowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 321.8706 180.1278 293.0705 795.0689
28 768 Jakub Żurek MTB3184 190.6521 186.5230 349.5640 726.7391
29 860 Filip Lenart Anywhere Bike Team 246.9266 253.5282 222.2283 722.6831
30 4141 GRZEGORZ MORTKA SPORT SERWIS SANDOMIERZ 211.3534 252.9978 241.1070 705.4582
31 299 Krzysztof Różycki FREESPORT TEAM KRAKÓW 231.2851 224.2823 237.5794 693.1468
32 68 Jakub Kulas Dębicki Klub Kolarski GRYF 176.9275 196.6535 310.2533 683.8343
33 2039 Paweł Winiarczyk Żona dała wolne... 231.8002 216.7403 222.8126 671.3531
34 124 Tomasz Rogóż Orange Iron Team 209.7354 218.6250 212.1773 640.5377
35 86 Władysław Szydło Anywhere Bike Team 225.7675 191.6336 196.7093 614.1103
36 657 Jan Miłek SST Lubcza 196.5098 200.0000 195.9413 592.4511
37 2135 Piotr Pojawis 134.1687 217.1642 240.7301 592.0630
38 2076 Grzegorz Sowa R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 181.7021 196.9998 195.3148 574.0167
39 1374 Kamil Cygan www.KamilCygan.pl | JSC Jasło 194.9407 198.3036 176.8595 570.1038
40 66 Łukasz Turek Nowy Styl Group Cycling Team 182.6117 191.6165 184.0460 558.2742
41 1002 Łukasz Grzesik www.printsmarket.pl 187.7944 180.2088 186.4933 554.4965
42 1800 Michał Rozmund Alpaca Team 170.6533 197.4839 184.2268 552.3639
43 2100 Filip Uliasz MTB MOSiR Dukla 169.9598 182.6931 183.9414 536.5944
44 815 Bartek Tyrakowski R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 163.1459 169.5170 178.6389 511.3017
45 1108 Tomasz Ruszkowski CYCLO TRENER TEAM 166.8164 169.2419 166.0876 502.1459
46 8501 Jakub Karcz R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 158.0512 165.5741 174.2254 497.8507
47 307 Marcin Posiak NSB-MAXISPORT Team Rzeszów 157.1289 169.8560 168.8481 495.8329
48 272 Roman Cetnarowicz Grupetto-Cyklopedia Gorlice 162.8288 165.7620 163.8155 492.4063
49 1963 Zenon Piziak NSB-MAXISPORT Team Rzeszów 156.2083 165.3037 166.8857 488.3978
50 6660 Maciek Bobola B3 Bike 126.5919 134.3530 209.0684 470.0134
51 356 Miro Kraľ DAMAD CYCLING 144.4852 158.9203 161.1326 464.5381
52 2828 Kacper Hanus 154.9661 148.6279 158.7382 462.3322
53 2169 Piotr Krzysztofek TKKF Uklejna Myślenice 153.6530 149.6894 154.2389 457.5812
54 374 Stanisław Lasota B3 Bike 149.3364 152.4450 154.5214 456.3028
55 525 Patryk Kowalski SPORT SERWIS SANDOMIERZ 126.5111 157.4473 171.6655 455.6240
56 831 Bartosz Odziomek NECTOR FAN SPORT 130.3019 162.9491 157.4957 450.7467
57 6699 Łukasz Wacławek KMP Rzeszów Racing Team 136.7604 149.0573 146.1173 431.9349
58 2334 Marek Kulas Dębicki Klub Kolarski GRYF 134.2423 153.1596 143.3691 430.7711
59 2058 Wacław Stasiowski Dębicki Klub Kolarski GRYF 145.0278 145.9429 138.2293 429.2000
60 2507 Jakub Lipko SPORT SERWIS SANDOMIERZ 125.9687 148.7001 152.2528 426.9216
61 515 Franciszek Wantuch 132.7343 144.3531 146.6851 423.7725
62 1906 Rafał Soliński 132.7490 144.5917 142.9268 420.2674
63 3210 Szymon Kozłowski ZKS "STAL" RZESZÓW 127.6841 141.9848 149.5588 419.2277
64 2246 Sylwester Dubiel Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 142.8820 128.7130 146.7814 418.3764
65 8888 Piotr Grzebień 136.8410 143.9739 137.0818 417.8967
66 6001 Wiesław Grdeń SPORT SERWIS SANDOMIERZ 138.5820 138.0205 140.9469 417.5493
67 9999 Patryk Wacławek KMP Rzeszów Racing Team 132.9164 134.4611 148.7784 416.1559
68 1975 Ryszard Dziura KMP Rzeszów Racing Team 132.9182 138.6054 141.2315 412.7551
69 1438 Norbert Skiba 135.0638 134.0324 139.7045 408.8007
70 911 Mateusz Lachowski Bike Not Dead Tarnobrzeg 126.5047 116.8123 146.6011 389.9182
71 7785 Rafał Dłużniewski MTB MOSiR Dukla 120.0109 117.8477 148.2119 386.0705
72 2207 Wacław Cielak Chemik Pustków MTB 128.1009 116.8879 137.8754 382.8642
73 1731 Marcin Ptak Foks 126.5611 127.9767 125.5842 380.1220
74 1924 Michał Krawczyk Orange Iron Team 118.7525 124.3726 121.1671 364.2921
75 1199 Janusz Solecki 115.2934 120.6520 127.1451 363.0904
76 87 Dawid Latała NSB-MAXISPORT Team Rzeszów 109.9177 118.5271 131.3156 359.7604
77 115 Janusz Krowicki MTB MOSiR Dukla 121.9926 116.9797 119.0500 358.0223
78 1790 Robert Żurek MTB3184 113.6802 118.1653 120.8155 352.6611
79 7702 tomasz mikołajczyk 106.3626 105.6030 127.0154 338.9810
80 7777 Paweł Bodkowski Kwiaty u Wioli Krosno 106.5210 101.9335 120.1532 328.6076
81 1346 Artur Panyło 102.7867 113.2032 112.0606 328.0506
82 1682 marcin staroń Foto Niedzwiadek 98.8817 104.9103 109.9082 313.7002
83 2345 Eryk Bodkowski Kwiaty u Wioli Krosno 106.5251 101.9406 103.9997 312.4655
84 1997 Jakub Soliński 108.1324 105.6880 98.2498 312.0701
85 2086 Tomasz Urbanek Jurajska 93.8880 99.3799 92.0201 285.2880
86 1784 Dariusz Bobola B3 Bike 76.3064 82.4189 103.6877 262.4129