Lista uczestników konkurencja JOY RIDE DOWNHILL

Wszystkich zgłoszonych uczestników: 216
+ Zgłoś się
Imię Nazwisko Team Kategoria Status
Norbert Kiermasz Hobby Full OPŁACONY
Radek Piszczek Hobby Full OPŁACONY
Mateusz Świderek SDR Dh Team Masters 1 OPŁACONY
Kamil Skrzypczyński SDR Dh Team Hobby Full OPŁACONY
Bartłomiej Węgrzyn SDR Dh Team Kadet OPŁACONY
Kamil Świercz Jedziemy Swoje Racing Team Elita Puchar Polski OPŁACONY
Bartłomiej Zgryźniak Slow Motion Opole Hobby Full OPŁACONY
Krystian Adamiec SDR Dh Team Hobby Junior OPŁACONY
Oskar Pianka Flying Riders Hobby Hardtail OPŁACONY
Grzegorz Tokarski Hobby Junior OPŁACONY
Kacper Pasternak Flying Riders Hobby Junior OPŁACONY
Bartłomiej Rzeźnik Hobby Junior OPŁACONY
Anna Domagała Kobiety OPŁACONY
Bartosz Morawski Hobby Junior OPŁACONY
Sebastian Wojakiewicz Suicide Gravity Team Hobby Full NIEOPŁACONY
Jakub Pasternak Hobby Full OPŁACONY
Dominik Olchawa LIFE TEAM Hobby Junior NIEOPŁACONY
Michał Bomba Hobby Full OPŁACONY
Piotr Jałocha Dupnij se lolka człowieku Hobby Junior OPŁACONY
Michał Kaszyński Dupnij se lolka człowieku Hobby Junior OPŁACONY
Paweł Borowski anonimowi stunterzy Hobby Full OPŁACONY
Dominik Studnicki Hobby Junior NIEOPŁACONY
Bartosz Wajda Hobby Full OPŁACONY
Tomasz Hajduk Tarnów DH Hobby Full OPŁACONY
Paweł Ślusarczyk Gravitazia Racing Hobby Full OPŁACONY
Michał Cachro Myst Racing Team Hobby Junior OPŁACONY
Jasiek Dzierzęga Myst Racing Team Hobby Junior OPŁACONY
Kamil Bukowski Myst Racing Team Hobby Junior OPŁACONY
Bartłomiej Kowalski ROMET FACTORY TEAM Hobby Full OPŁACONY
Igor Chalicki LIKE BIKE Hobby Junior NIEOPŁACONY
Szymon Świtalski LIKE BIKE Hobby Hardtail NIEOPŁACONY
Maciej Klepacz Hobby Junior OPŁACONY
Sebastian Gardawski Hobby Full NIEOPŁACONY
Zdzisław Łukasik ENERGY RIDERS TEAM Masters 2 OPŁACONY
Paweł Migdał RidersFromBochnia Hobby Junior OPŁACONY
Przemysław Oczko Hobby Full OPŁACONY
Michał Marduła Myst Racing Team Hobby Junior OPŁACONY
Tomasz Gaura Hobby Junior NIEOPŁACONY
Antek Kowalski Kadet OPŁACONY
Janusz Sajdak Hobby Full OPŁACONY
Błażej Budz Hobby Junior OPŁACONY
Piotrek Jaszczyński RidersFromBochnia Hobby Junior OPŁACONY
Artur Szymański Masters 2 Puchar Polski OPŁACONY
Michał Bors Hobby Full OPŁACONY
Piotr Sosnowski Agang Ninja Hobby Junior OPŁACONY
Damian Włodarczyk Gravity Revolt Hobby Junior OPŁACONY
Arkadiusz Wyczesany Hobby Full OPŁACONY
Wiktor Roczniak Hobby Junior NIEOPŁACONY
Dominik Turek 3RacingDownhillGroup Hobby Full OPŁACONY
Patryk Turek RMK Tylmanowa Hobby Junior OPŁACONY
Jakub Iwan Domain Jest Zajebisty Hobby Junior OPŁACONY
Witek Kania Born2Bike Hobby Full OPŁACONY
Mateusz Wyczesany Hobby Junior OPŁACONY
Adrian Krol Kadet OPŁACONY
Hubert Bernacki LIFE TEAM Hobby Junior NIEOPŁACONY
Daniel Ziobro Hobby Full NIEOPŁACONY
Piotr Zając Hobby Full NIEOPŁACONY
Piotr Kuźma SSR-TEAM Masters 1 OPŁACONY
Krzysztof Wąsowicz Hobby Hardtail OPŁACONY
Dominik Podkański BikeFactory Kielce Hobby Full OPŁACONY
Wojtek Bajor HIGH FIVE Racing Team Hobby Full OPŁACONY
Dominik Pasek Enduro-Med Hobby Full OPŁACONY
Wojciech Syska anonimowi stunterzy Hobby Hardtail OPŁACONY
Konrad Porochniak Biker House- Marin Hobby Full OPŁACONY
krzysiek stachura Hobby Junior OPŁACONY
kacper stachura Hobby Junior OPŁACONY
Maksymilian Tyrka Tarnów DH Hobby Junior OPŁACONY
Mateusz Bojko Suicide Gravity Team Hobby Full OPŁACONY
Grzegorz Maciejewski PrestoSport Masters 1 OPŁACONY
Michał Kalata Hobby Full OPŁACONY
Arkadiusz Holewik Hobby Full OPŁACONY
Marek Jędrzejek Terefere Slavvduro Masters 1 OPŁACONY
Tomasz Chełmecki Flow Riders Hobby Full OPŁACONY
Mateusz Klimek Tęcza racing team Hobby Full OPŁACONY
Grzegorz Kmiecik Gravity Revolt Hobby Hardtail OPŁACONY
Krystian Bijatowski BIKE MSZANA Hobby Junior OPŁACONY
Michał Gracjasz KoloKawyRacingTeam Hobby Hardtail OPŁACONY
Sebastian Macura ABC-Arek Bike Center Elita Puchar Polski OPŁACONY
Ewa Rygielska-Szymańska Kobiety Puchar Polski OPŁACONY
Jakub Sichelski Ostro Cioracka Crew Hobby Junior OPŁACONY
piotr gembalik SYNDROME RACING Masters 2 Puchar Polski OPŁACONY
Samuel Kuczera Hobby Hardtail NIEOPŁACONY
Mirosław Wnuk Whiplash Freeride Team Hobby Full OPŁACONY
Mateusz Grychowski Enduro Kielce Hobby Junior NIEOPŁACONY
Krzysztof Olejnik Hobby Full OPŁACONY
Jan Włodarski Masters 1 Puchar Polski NIEOPŁACONY
Bartosz Januszek Kadet NIEOPŁACONY
Wojtek Rogosz Hobby Junior OPŁACONY
Rafał Wypiór WypiórTON Project Masters 2 OPŁACONY
Michał Strugała RidersFromBochnia Hobby Full OPŁACONY
Andrzej Tokarczyk Gravity Revolt Hobby Full OPŁACONY
Mikołaj Bielak Hobby Junior OPŁACONY
Hubert Czyszczoń Kadet OPŁACONY
Sebastian Podgórski Gravity Revolt Hobby Junior OPŁACONY
Adrian Figura The Miners Terrorist Hobby Full OPŁACONY
Łukasz Rysiński Hobby Full OPŁACONY
krzysztof Łachman Hobby Junior OPŁACONY
Patrycja Buda Kobiety OPŁACONY
Szymon Kobylarski SYNDROME RACING Hobby Full OPŁACONY
Krzysztof Żuławiński Born2Bike Masters 2 NIEOPŁACONY
Maciej Szpiech Dupnij se lolka człowieku Hobby Junior OPŁACONY
Karol Marcinkowski anonimowi stunterzy Hobby Full OPŁACONY
Szymon Gołębiowski Hobby Junior OPŁACONY
filip zalewski Hobby Full OPŁACONY
Marek Jurko Freeride Bardejov Hobby Full NIEOPŁACONY
Michał Dendys Hobby Full NIEOPŁACONY
Dawid Ptak Nector&FanSport Hobby Junior OPŁACONY
Wojtek Ranosz Gravity Revolt Junior Puchar Polski OPŁACONY
Jan Bzinkowski Hobby Full OPŁACONY
Jakub Florczak Hobby Junior OPŁACONY
Mateusz Jasiński GO RIDE Racing Team Masters 1 Puchar Polski OPŁACONY
Paweł Głód Hobby Junior OPŁACONY
Wojciech Czermak GO RIDE Racing Team Elita Puchar Polski OPŁACONY
Mateusz Smętek Hobby Full OPŁACONY
Piotr Gaik Gravity Revolt Hobby Full OPŁACONY
Krzysztof "Kriss" Kaczmarczyk GO RIDE Racing Team Junior Puchar Polski OPŁACONY
Grzegorz Gaszczyk Flying.Pigs Hobby Full OPŁACONY
Michał Ziobro ABC-Arek Bike Center Hobby Full OPŁACONY
Dariusz Batycki Masters 1 NIEOPŁACONY
Karol Żuławiński Gravity Bike Poland Hobby Full OPŁACONY
Szymon Lis Hobby Full OPŁACONY
Adrian Purzycki Born2Bike Elita Puchar Polski OPŁACONY
Marcin Bukowiec RidersFromBochnia Hobby Hardtail OPŁACONY
Natalia Staniewicz Jedziemy Swoje Racing Team Kobiety Puchar Polski OPŁACONY
Mateusz Babraj Nector&FanSport Hobby Junior OPŁACONY
Artur Więcławek Gravity Revolt Junior Puchar Polski OPŁACONY
Marcin Mółka Tęcza racing team Hobby Full OPŁACONY
Łukasz Wojtas Biotop Hobby Full OPŁACONY
Radosław Bielak Masters 2 OPŁACONY
Sławomir Łukasik hiag data NS Bikes factory Racing Elita Puchar Polski OPŁACONY
Marek Goryczka Junior Puchar Polski OPŁACONY
Norbert Radwański Hobby Junior OPŁACONY
Izabela Olszewska Kobiety OPŁACONY
Artur Hryszko SYNDROME RACING Elita Puchar Polski OPŁACONY
Piotr Janik Joy Ride Crew Hobby Full OPŁACONY
Szymon Gładysz SYNDROME RACING Hobby Junior OPŁACONY
Mateusz Kasperek Team Bike Brothers / Kenda Aljot Prox Just Gym BFG Wintertal Hobby Full OPŁACONY
Paweł Archacki SKAZANY NA STUNT Hobby Hardtail OPŁACONY
Andrzej Gut-Mostowy Ostro Cioracka Crew Hobby Junior OPŁACONY
Mateusz Haza Ostro Cioracka Crew Hobby Full OPŁACONY
Kacper Brzeczek Gravity Revolt Hobby Junior OPŁACONY
Jakub Kryj Domain Jest Zajebisty Hobby Junior NIEOPŁACONY
Patryk Niemiec Hobby Junior OPŁACONY
Piotrek Krajewski Dirt It More Hobby Full OPŁACONY
Bartek Raszyk Kadet OPŁACONY
Kacper Salwierz BikeBrothers Hobby Junior NIEOPŁACONY
Piotr Woźniak SSR-TEAM Masters 1 Puchar Polski OPŁACONY
Natalia Budner Dirt It More Kobiety Puchar Polski OPŁACONY
Artur Miśkiewicz GO RIDE Racing Team Masters 1 Puchar Polski OPŁACONY
Łukasz Rajzer Hobby Full OPŁACONY
Marcin Domas Hobby Junior OPŁACONY
Jacek Małaszkiewicz Born2Bike Masters 1 Puchar Polski OPŁACONY
Dominika Durčáková KROSS ENDURO TEAM Kobiety Puchar Polski OPŁACONY
Przemek Obłąk Hobby Junior OPŁACONY
Tomasz Mołas Tim-bike Masters 1 OPŁACONY
Filip Bednarek Nector&FanSport Hobby Junior OPŁACONY
Adrian Bukiej Shred Slytech Team Poland Junior Puchar Polski OPŁACONY
Kamil Gładysz SYNDROME RACING Elita Puchar Polski OPŁACONY
Andrzej Zabagło Born2Bike Hobby Full OPŁACONY
Jakub Papierz Born2Bike Hobby Full OPŁACONY
Mateusz Bernaś Hobby Full OPŁACONY
Kamil Knesz Kadet OPŁACONY
Maciej Łyczek anonimowi stunterzy Hobby Full OPŁACONY
Piotr Olesiński Kadet OPŁACONY
Mateusz Fasuga Nector&FanSport Kadet OPŁACONY
Kacper Kolasa Hobby Junior OPŁACONY
Adrian Wyżkiewicz KnurRiders Hobby Junior OPŁACONY
Marek Piontek CHR Rybnik Hobby Full OPŁACONY
Sebastian Sukiennik Gravity Revolt Hobby Full OPŁACONY
Tomasz Urbaniak 01 JUNIOR Masters 1 Puchar Polski OPŁACONY
Adrian Biel Flow Riders Hobby Full OPŁACONY
Monika Gaszczyk Kobiety Puchar Polski OPŁACONY
Bartek Halberda Nector&FanSport Hobby Junior OPŁACONY
Artur Pierzchała Gravity Revolt Hobby Full OPŁACONY
Michał Żołnierczyk Hobby Hardtail OPŁACONY
Iwo Rawicki B.P.Reactor Junior Puchar Polski OPŁACONY
Tomasz Tlałka HIGH FIVE Racing Team Hobby Full OPŁACONY
Walenty Nowobilski Hobby Junior OPŁACONY
Damian Dziedzic Gravity Revolt Hobby Full OPŁACONY
Hubert Greń Hobby Full OPŁACONY
Marcin Chełmecki Flow Riders Hobby Full OPŁACONY
Adrian Sukiennik Gravity Revolt Junior Puchar Polski OPŁACONY
Maciek Rusnarczyk Gravity Revolt Hobby Full OPŁACONY
Robert Wilczyński Hobby Hardtail OPŁACONY
Damian Brozyna The Mainers Terrorist Hobby Full OPŁACONY
Mateusz Rudzewicz RMK Tylmanowa Hobby Full OPŁACONY
Paweł Majerczyk RMK Tylmanowa Hobby Junior OPŁACONY
Jan Czauderna Hobby Full OPŁACONY
wojciech bonczyk The Miners Terrorist Hobby Full OPŁACONY
Hubert Halik FlowRiders Hobby Full OPŁACONY
Kuba Gąsienica Ostro Cioracka Crew Kadet OPŁACONY
Julian Lenczyk Hobby Junior OPŁACONY
Robert Piekara KROSS ENDURO TEAM Elita Puchar Polski NIEOPŁACONY
Dagmara Olesińska Enduro-Med Kobiety OPŁACONY
Jakub Ruszkiewicz Biotop Hobby Hardtail OPŁACONY
Tomasz fraś Biotop Hobby Full OPŁACONY
Wojciech Mleczko Flow Riders Hobby Full OPŁACONY
Tomasz Wątor Flow Riders Hobby Full OPŁACONY
Krzysztof Kaczanowski Hobby Junior OPŁACONY
Tomasz Kaczanowski Masters 2 OPŁACONY
Kornel Gruszka Ostro Cioracka Crew Hobby Full OPŁACONY
Tomek Rosiek Ostro Cioracka Crew Hobby Junior OPŁACONY
Wiktor Tomczyk Hobby Full OPŁACONY
damian pazdzierkiewicz Hobby Hardtail OPŁACONY
Marcel Rogała Klub rowerowy wyścigowy Hobby Junior NIEOPŁACONY
Tomasz Chrapek Hobby Full OPŁACONY
Józek Gąsienica Gładczan Joy Ride Masters 1 Puchar Polski OPŁACONY
Filip Rawicki B.P.Reactor Junior Puchar Polski OPŁACONY
Szymon Chęsiak Hobby Hardtail OPŁACONY
Kajetan Martuszewski Kadet OPŁACONY
Michał Zadęcki Hobby Junior OPŁACONY
Łukasz Rawicki B. P. Reactor Masters 1 Puchar Polski OPŁACONY
Jacek Bielecki balaga tem Hobby Full OPŁACONY
Jakub Stąporek Hobby Junior OPŁACONY
Łukasz Madej Masters 1 NIEOPŁACONY
Karol Szczygieł Zumbi Chill Ride Serwis Hobby Full OPŁACONY
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.