Event: Tatra Road Race 2020

Tatra Cycling Events 2020

Dystans HELL

Results category OPEN



Uwaga!

Ze względu na starty grupowe poniższe wyniki mogą ulec zmianie do 30 minut po przejechaniu linii mety lub danego punktu kontrolnego.

Place Bib First name Last name Country Team AG Category ST1 ST2 ST3 ST4 ST5 ST6 Czas
1 2 Adam Wójcik IN Mogilany Cycling Team
M3 OPEN 00:48:37(2) 01:03:40(1) 01:46:02(2) 02:01:43(1) 02:44:33(1) 03:00:23(1) 03:33:53.935
2 405 Damian Bartoszek Agrochest Team
M4 OPEN 00:48:42(4) 01:03:58(3) 01:46:02(3) 02:01:43(2) 02:44:33(2) 03:00:23(2) 03:34:09.284
3 29 Adam Adamkiewicz STREFASPORTU.PL MW Invest
M3 OPEN 00:48:37(1) 01:03:53(2) 01:46:02(1) 02:01:44(3) 02:44:51(3) 03:02:58(3) 03:40:31.900
4 214 Michał Przybysz Varso
M3 OPEN 00:48:52(8) 01:04:11(8) 01:46:02(4) 02:01:46(4) 02:47:01(4) 03:05:34(4) 03:44:30.740
5 6 Amadeusz Brachaczek Vestis Rokosz Team
M3 OPEN 00:48:52(9) 01:04:14(9) 01:49:46(8) 02:06:43(8) 02:52:36(5) 03:10:00(6) 03:46:20.973
6 248 Jakub Żurek 72D Rowmix Java Team
M2 OPEN 00:48:51(6) 01:04:07(5) 01:49:45(7) 02:06:43(7) 02:52:37(6) 03:09:59(5) 03:46:22.028
7 367 Piotr Tomana Majka Days
M4 OPEN 00:48:41(3) 01:04:10(7) 01:51:16(9) 02:08:09(10) 02:54:56(11) 03:11:58(9) 03:46:43.225
8 124 Albert Głowa Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 OPEN 00:51:46(20) 01:07:38(13) 01:52:54(15) 02:09:38(12) 02:54:55(9) 03:11:58(8) 03:46:57.950
9 183 Patrycjusz Urbanek Jas-Kółka
M3 OPEN 00:51:49(31) 01:07:48(23) 01:52:54(14) 02:09:39(14) 02:54:55(8) 03:11:58(7) 03:47:19.055
10 336 Krzysiek Poręba
M4 OPEN 00:51:47(21) 01:07:43(16) 01:52:57(22) 02:09:42(19) 02:54:56(12) 03:12:22(14) 03:47:51.577
11 187 Andrzej Kruszec HARDA HORDA
M3 OPEN 00:51:45(15) 01:07:42(14) 01:52:56(19) 02:09:39(13) 02:54:57(13) 03:12:21(11) 03:48:33.212
12 294 Janusz Syrowy
M2 OPEN 00:51:55(42) 01:07:45(17) 01:52:55(18) 02:09:40(15) 02:54:57(15) 03:12:22(13) 03:48:33.877
13 39 Krzysztof Celary 72D Rowmix Java Team
M3 OPEN 00:51:44(13) 01:07:46(18) 01:52:54(16) 02:09:40(17) 02:54:55(10) 03:12:21(12) 03:48:34.899
14 147 Adrian Karpiuk
M3 OPEN 00:51:50(33) 01:07:49(25) 01:51:17(10) 02:07:41(9) 02:54:37(7) 03:12:19(10) 03:50:28.107
15 266 Dawid Nytko
M2 OPEN 00:51:47(25) 01:07:47(19) 01:52:57(21) 02:09:41(18) 02:54:57(14) 03:12:23(15) 03:51:28.722
16 476 Grzegorz Grzywa 72D Rowmix Java Team
M4 OPEN 00:51:46(17) 01:08:21(36) 01:55:06(29) 02:13:06(27) 03:00:28(22) 03:18:28(17) 03:56:19.020
17 343 Marcin Korzeniowski Agrochest Team
M4 OPEN 00:48:54(12) 01:05:16(11) 01:52:15(12) 02:09:53(22) 03:00:29(23) 03:19:47(23) 03:58:00.925
18 375 Jan Chudý Vestis Rokosz Team
M4 OPEN 00:51:48(27) 01:07:50(26) 01:52:57(20) 02:09:43(20) 02:58:42(19) 03:18:29(18) 03:58:30.710
19 247 Kacper Kuberek Klub Kolarski Żory
M2 OPEN 00:51:46(18) 01:07:42(15) 01:52:55(17) 02:09:40(16) 02:59:20(21) 03:18:42(19) 03:58:36.392
20 593 Daniel Packi DMTEX LIDER TEAM OPOCZNO
M3 OPEN 00:48:53(11) 01:04:38(10) 01:51:28(11) 02:09:23(11) 02:58:43(20) 03:19:05(20) 03:58:57.852
21 35 MATEUSZ SKARŻYŃSKI bikeBoard
M3 OPEN 00:51:44(14) 01:08:07(32) 01:56:00(33) 02:14:08(33) 03:03:31(27) 03:22:31(26) 03:59:12.245
22 207 Jan Czapliński
M3 OPEN 00:51:54(40) 01:07:59(31) 01:55:34(31) 02:13:47(30) 03:03:08(26) 03:21:48(25) 03:59:32.444
23 313 Paweł Pukas BSK MIÓD KOZACKI
M2 OPEN 00:51:49(30) 01:07:51(28) 01:53:01(24) 02:09:48(21) 03:00:41(24) 03:20:12(24) 04:01:02.613
24 107 Sebastian Druszkiewicz 72D Rowmix Java Team
M3 OPEN 00:48:51(7) 01:04:10(6) 01:48:30(6) 02:06:33(6) 02:56:48(16) 03:17:37(16) 04:01:49.387
25 481 Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 OPEN 00:51:47(23) 01:07:48(21) 01:53:01(25) 02:09:59(23) 02:58:42(18) 03:19:24(21) 04:02:40.634
26 385 Andrzej Poczopko Cryospace Olsztyn
M4 OPEN 00:48:45(5) 01:03:58(4) 01:46:42(5) 02:04:25(5) 02:57:54(17) 03:19:27(22) 04:03:34.727
27 591 Dariusz Miśkiewicz DMTEX LIDER TEAM OPOCZNO
M4 OPEN 00:51:46(19) 01:07:47(20) 01:53:02(26) 02:11:35(26) 03:06:19(33) 03:25:36(33) 04:03:37.280
28 133 Krzysztof Szuder MOVISTAR
M3 OPEN 00:51:48(28) 01:08:12(33) 01:57:36(38) 02:16:13(39) 03:06:19(31) 03:25:36(31) 04:03:39.138
29 61 Tomasz Dembowski BSK MIÓD KOZACKI
M3 OPEN 00:51:50(34) 01:08:21(35) 01:56:34(34) 02:15:02(34) 03:05:23(29) 03:24:36(28) 04:04:11.379
30 592 DANIEL MISKIEWICZ DMTEX LIDER TEAM OPOCZNO
M3 OPEN 00:51:47(22) 01:09:17(40) 01:57:31(37) 02:15:59(36) 03:06:16(30) 03:25:36(32) 04:05:12.732
31 492 Mirosław Sólnica BIKE-RS
M4 OPEN 00:51:54(41) 01:08:22(37) 01:56:42(35) 02:16:04(38) 03:06:19(32) 03:25:35(30) 04:05:17.392
32 41 Rafał Żywot Vestis Rokosz Team
M3 OPEN 00:51:49(29) 01:07:57(30) 01:55:31(30) 02:13:54(31) 03:07:18(37) 03:26:10(35) 04:05:46.635
33 350 Piotr Nowacki Ośka Warszawa
M4 OPEN 00:48:52(10) 01:05:18(12) 01:52:15(13) 02:13:22(29) 03:05:22(28) 03:25:37(34) 04:05:47.214
34 518 Kacper Bartkowski
M2 OPEN 00:51:51(36) 01:08:16(34) 01:58:40(40) 02:18:12(41) 03:08:27(40) 03:28:10(39) 04:06:34.498
35 73 Wojciech Szczepanik POC Division Poland
M3 OPEN 00:51:50(35) 01:08:52(39) 01:57:37(39) 02:16:00(37) 03:06:20(35) 03:25:29(29) 04:06:37.657
36 199 PIOTR BOCHNAK Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 OPEN 00:51:48(26) 01:07:49(24) 01:52:59(23) 02:10:05(25) 03:02:06(25) 03:24:13(27) 04:06:44.264
37 24 Damian Pazikowski Xbionic Na Osi - MyBike Team
M3 OPEN 00:52:16(49) 01:10:35(48) 01:59:17(44) 02:18:18(42) 03:08:27(39) 03:27:23(37) 04:06:55.217
38 37 Arkadiusz Sołkiewicz sbike.pl
M3 OPEN 00:51:53(39) 01:08:26(38) 01:56:52(36) 02:15:12(35) 03:06:20(36) 03:27:17(36) 04:07:41.410
39 300 Piotr Kukla Jas-Kółka
M2 OPEN 00:53:09(55) 01:10:34(47) 01:58:52(41) 02:17:18(40) 03:08:28(41) 03:29:12(41) 04:09:42.890
40 322 Adam Krzemień
M4 OPEN 00:51:49(32) 01:07:51(29) 01:55:35(32) 02:13:58(32) 03:07:21(38) 03:28:19(40) 04:10:19.270
41 216 Michał Jabłonka PS8 Racing Team
M3 OPEN 00:56:43(98) 01:14:47(92) 02:04:59(72) 02:23:47(67) 03:14:44(57) 03:33:30(50) 04:11:39.973
42 40 Bartosz Grędziński Kross Staff Team
M3 OPEN 00:54:23(62) 01:12:44(61) 02:01:43(56) 02:21:20(55) 03:12:02(47) 03:32:15(47) 04:11:42.640
43 447 Ernest Kurowski
M4 OPEN 00:51:52(38) 01:09:42(42) 01:59:17(43) 02:18:19(43) 03:09:49(42) 03:30:20(42) 04:11:58.117
44 104 Michał Głowacki TriWawa
M3 OPEN 00:55:08(76) 01:13:21(67) 02:02:55(64) 02:21:45(58) 03:11:55(46) 03:31:56(45) 04:12:07.742
45 154 Krzysztof Nowak Warach-Rowery
M3 OPEN 00:53:53(56) 01:11:22(52) 02:01:07(50) 02:20:35(47) 03:11:53(45) 03:31:46(44) 04:12:29.064
46 469 SŁAWOMIR WĄGROWSKI Gilickibike Team
M4 OPEN 00:51:56(43) 01:10:06(44) 01:59:30(45) 02:18:20(45) 03:10:54(43) 03:31:40(43) 04:12:45.197
47 91 Tomasz Żurawik Passionbike Oświęcim
M3 OPEN 00:54:18(57) 01:12:09(54) 02:01:42(52) 02:20:40(49) 03:12:06(48) 03:32:21(48) 04:12:46.122
48 173 Bartosz Niepsuj iSport
M3 OPEN 00:54:59(67) 01:13:22(68) 02:02:30(58) 02:21:45(59) 03:12:50(50) 03:33:22(49) 04:13:24.535
49 90 Grzegorz Jazurek Varso
M3 OPEN 00:51:47(24) 01:07:50(27) 01:53:13(28) 02:13:21(28) 03:06:20(34) 03:28:03(38) 04:14:17.672
50 229 Paweł Buczkowicz Ośka Warszawa
M3 OPEN 00:52:15(48) 01:10:36(49) 01:59:30(46) 02:18:20(44) 03:10:55(44) 03:32:02(46) 04:14:57.620
51 357 Krzysztof Arseniuk Legion Serwis
M4 OPEN 00:57:21(123) 01:15:32(99) 02:05:20(73) 02:23:48(68) 03:14:43(56) 03:34:23(51) 04:15:47.024
52 441 Janusz Kędzierski wydolnosc.pl
M4 OPEN 00:52:36(51) 01:11:44(53) 02:01:43(55) 02:21:10(53) 03:13:54(51) 03:35:01(54) 04:16:40.967
53 521 Roman Badura Rowerowy Bytom-Rowerek
M5 OPEN 00:55:06(71) 01:12:50(64) 02:02:42(62) 02:22:15(62) 03:15:18(61) 04:17:09.555
54 347 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 OPEN 00:51:51(37) 01:09:40(41) 01:59:35(48) 02:20:39(48) 03:12:27(49) 03:34:58(53) 04:17:50.809
55 72 Arkadiusz Kogut way2champ
M3 OPEN 00:51:56(44) 01:10:18(45) 01:59:33(47) 02:19:28(46) 03:14:20(54) 03:36:19(58) 04:17:53.444
56 81 Piotr Krzynowek 2-koła team
M3 OPEN 00:54:22(61) 01:12:24(56) 02:02:38(59) 02:21:45(57) 03:14:35(55) 03:34:56(52) 04:18:01.577
57 143 Łukasz Boroński HEINEKEN Kraków
M3 OPEN 00:52:06(46) 01:10:22(46) 02:01:18(51) 02:20:53(52) 03:13:54(52) 03:35:02(55) 04:18:06.907
58 274 Maciej Pietrzak DITTA-SERIA MTB TEAM
M2 OPEN 00:54:28(63) 01:12:55(65) 02:02:39(61) 02:22:35(63) 03:15:01(59) 03:36:20(59) 04:18:23.192
59 75 Hubert Szymonek
M3 OPEN 00:54:19(58) 01:12:18(55) 02:01:43(54) 02:21:11(54) 03:13:55(53) 03:35:27(56) 04:19:56.360
60 44 Mateusz Nawratek
M3 OPEN 00:55:07(74) 01:13:16(66) 02:02:38(60) 02:21:56(60) 03:14:59(58) 03:37:33(60) 04:22:04.870
61 66 Piotr Piątek VeloGD
M3 OPEN 00:54:20(60) 01:12:32(59) 02:04:01(68) 02:23:47(66) 03:18:39(65) 03:39:47(63) 04:22:26.395
62 157 Karol Sładek ZwiftTeamPl
M3 OPEN 00:55:23(85) 01:13:52(75) 02:04:01(67) 02:23:16(65) 03:15:01(60) 03:35:35(57) 04:23:01.312
63 596 Mirek Soból Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 OPEN 00:55:06(72) 01:13:23(69) 02:03:00(65) 02:23:03(64) 03:17:13(63) 03:39:40(62) 04:23:12.850
64 64 Jakub Pliszka Jas-Kółka
M3 OPEN 00:55:26(88) 01:14:17(82) 02:06:16(79) 02:26:37(83) 03:20:16(70) 03:41:40(65) 04:23:20.872
65 544 Dariusz Wylężek IN Mogilany Cycling Team
M5 OPEN 00:55:10(78) 01:13:52(77) 02:05:33(76) 02:25:49(72) 03:21:15(88) 03:43:07(81) 04:24:03.557
66 301 Bartłomiej Borsuk @mebleblero
M2 OPEN 00:54:33(64) 01:12:45(62) 02:01:43(53) 02:20:41(50) 03:15:31(62) 03:38:19(61) 04:24:03.647
67 70 Krzysztof Mikołajec
M3 OPEN 00:55:02(69) 01:13:24(70) 02:04:02(69) 02:24:52(70) 03:20:15(69) 03:41:46(66) 04:24:10.690
68 145 Krzysztof Sapała KSPO Dentinea 1A
M3 OPEN 00:56:56(113) 01:15:36(101) 02:06:15(78) 02:26:23(77) 03:20:18(71) 03:41:47(67) 04:24:20.662
69 22 Jakub Litawinski HEINEKEN Kraków
M3 OPEN 00:56:47(101) 01:15:26(97) 02:06:20(89) 02:26:30(80) 03:20:56(79) 03:42:59(73) 04:24:29.440
70 459 Janusz Bala JMP
M4 OPEN 00:55:47(94) 01:14:47(91) 02:06:28(95) 02:26:47(87) 03:20:55(74) 03:43:01(74) 04:24:30.412
71 639 Anna Sadowska Bike Atelier Team
K3 OPEN 00:56:53(108) 01:15:52(106) 02:08:04(100) 02:28:38(101) 03:22:33(92) 03:44:05(89) 04:24:38.259
72 48 Mateusz Kanoniczak Agrochest Team
M3 OPEN 00:54:40(66) 01:13:54(78) 02:06:17(81) 02:26:36(82) 03:20:55(75) 03:42:36(71) 04:24:51.515
73 172 Przemysław Łuczak
M3 OPEN 00:56:55(110) 01:15:40(102) 02:06:31(96) 02:26:04(74) 03:19:33(67) 03:41:48(68) 04:25:04.314
74 541 Jacek Piątek Tanie Odzywki.pl Cycling
M5 OPEN 00:55:11(79) 01:13:52(76) 02:05:33(75) 02:25:49(73) 03:21:16(89) 03:43:07(82) 04:25:39.287
75 76 Mateusz Karkula IN Mogilany Cycling Team
M3 OPEN 00:52:52(54) 01:12:31(57) 02:03:34(66) 02:24:19(69) 03:19:32(66) 03:42:21(70) 04:25:41.050
76 566 Jędrzej Iwaszkiewicz Xbionic Na Osi - MyBike Team
M3 OPEN 00:55:36(90) 01:14:45(89) 02:06:27(94) 02:26:34(81) 03:20:55(76) 03:43:02(75) 04:25:43.067
77 57 Janusz Loos Agenty z południa
M3 OPEN 00:56:49(104) 01:15:27(98) 02:06:19(87) 02:26:21(76) 03:20:56(78) 03:42:58(72) 04:25:54.327
78 11 Mateusz Kuchtyk
M3 OPEN 00:55:07(73) 01:14:10(81) 02:06:17(80) 02:26:28(78) 03:20:14(68) 03:41:49(69) 04:25:58.457
79 138 Adam Zaziąbł
M3 OPEN 00:55:08(75) 01:13:44(72) 02:05:24(74) 02:26:38(84) 03:20:56(80) 03:43:03(76) 04:26:11.347
80 599 Jarosław Grzejdziak Ogniwo
M4 OPEN 00:55:17(80) 01:14:28(84) 02:06:19(86) 02:26:47(89) 03:20:57(82) 03:43:05(79) 04:26:11.848
81 479 Artur Zieliński Xbionic Na Osi - MyBike Team
M4 OPEN 00:55:27(89) 01:14:17(83) 02:06:20(88) 02:26:41(85) 03:20:58(84) 03:43:06(80) 04:26:20.452
82 60 Marcin Drobnikowski Team INTRUM
M3 OPEN 00:55:21(83) 01:14:32(86) 02:06:19(85) 02:26:50(92) 03:20:54(72) 03:43:04(77) 04:26:39.927
83 377 Tomasz Wojtkowski Xbionic Na Osi - MyBike Team
M4 OPEN 00:55:26(87) 01:14:33(87) 02:06:26(93) 02:26:46(86) 03:20:59(86) 03:43:18(84) 04:26:58.015
84 511 Grzegorz Otfinowski Jas-Kółka
M5 OPEN 00:57:08(120) 01:16:07(112) 02:08:08(101) 02:27:54(97) 03:22:23(90) 03:43:36(87) 04:27:23.918
85 524 Robert Tomaszewski
M5 OPEN 00:56:55(111) 01:15:46(103) 02:08:02(99) 02:27:50(96) 03:22:42(94) 03:43:46(88) 04:27:27.109
86 168 Krzysztof Bochnak Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 OPEN 00:52:37(52) 01:11:02(51) 02:01:50(57) 02:21:40(56) 03:17:14(64) 03:39:59(64) 04:27:27.127
87 468 Michał Miazga
M4 OPEN 00:56:41(96) 01:15:54(107) 02:08:55(108) 02:29:07(106) 03:23:56(97) 03:44:46(92) 04:27:30.704
88 399 Tomasz Skrzyniarz Xbionic Na Osi - MyBike Team
M4 OPEN 00:55:20(81) 01:14:29(85) 02:06:21(91) 02:26:51(93) 03:20:57(83) 03:43:35(86) 04:28:11.600
89 348 Maciej Puź Xbionic Na Osi - MyBike Team
M4 OPEN 00:55:08(77) 01:13:45(73) 02:04:48(70) 02:25:40(71) 03:20:56(81) 03:43:04(78) 04:28:30.139
90 601 Alina Myłka RCS Aaretal Münsignen
K3 OPEN 00:56:51(106) 01:15:50(105) 02:08:01(98) 02:28:35(100) 03:22:30(91) 03:44:19(90) 04:28:32.049
91 484 Krzysztof Kubasiak Iron Dragon Triathlon
M4 OPEN 00:57:53(129) 01:17:38(133) 02:08:58(111) 02:29:34(110) 03:23:58(99) 03:44:57(94) 04:28:49.607
92 291 Michał Cieślak IBOX MLIGA CYCLING TEAM
M2 OPEN 00:55:41(92) 01:15:07(94) 02:06:21(90) 02:26:48(90) 03:20:58(85) 03:43:28(85) 04:29:16.573
93 268 Kacper Malik
M2 OPEN 00:57:02(117) 01:15:48(104) 02:08:32(105) 02:28:40(102) 03:23:18(95) 03:45:13(95) 04:29:27.319
94 327 Marcin Michalski
M4 OPEN 00:55:47(93) 01:14:47(90) 02:06:25(92) 02:26:47(88) 03:20:56(77) 03:43:09(83) 04:29:43.180
95 62 Konrad Koc
M3 OPEN 00:57:53(130) 01:16:34(117) 02:08:54(106) 02:28:40(103) 03:24:20(100) 03:45:56(97) 04:29:44.225
96 563 ryszard piechówka
M5 OPEN 00:57:01(116) 01:16:25(114) 02:08:15(103) 02:29:26(109) 03:25:00(101) 03:47:09(100) 04:30:54.888
97 36 Wojciech Wojtas
M3 OPEN 00:57:58(135) 01:17:13(125) 02:10:23(117) 02:31:20(113) 03:26:24(107) 03:47:48(101) 04:30:56.843
98 15 Marcin Tomczak Xbionic Na Osi - MyBike Team
M3 OPEN 00:56:57(115) 01:16:30(116) 02:08:56(110) 02:29:13(107) 03:23:58(98) 03:45:58(98) 04:31:06.542
99 341 Adam Szafraniec SCS OSOZ Racing Team
M4 OPEN 00:56:45(99) 01:15:24(96) 02:06:18(84) 02:26:49(91) 03:20:59(87) 03:44:47(93) 04:31:21.740
100 297 Karol Ignasiak Huragan Cycling Team
M2 OPEN 00:56:42(97) 01:15:21(95) 02:06:18(83) 02:26:29(79) 03:22:38(93) 03:45:35(96)