Event: AMM MTB rzut II

Akademickie Mistrzostwa Małopolski w Kolarstwie Górskim 2013

Results category Mężczyźni AZS


Place Bib First name Last name Country Team AG Category Split times Brutto time Loss
1 78 Grzegorz Hajda Uniwersytet Rolniczy w Krakowie Mężczyźni AZS 00:10:33.018(4)
00:21:11.760(2)
00:32:17.488(2)
00:43:20.481(1)
00:54:29.289
2 66 Kacper Kozioł Uniwerstytet Ekonomiczny w Krakowie Mężczyźni AZS 00:10:16.123(2)
00:20:58.966(1)
00:32:15.162(1)
00:43:21.944(2)
00:54:30.288 +00:00:00.999
3 90 Wiktor Łyszczarz Uniwerstytet Ekonomiczny w Krakowie Mężczyźni AZS 00:11:05.689(8)
00:22:23.527(6)
00:33:42.290(5)
00:44:45.186(3)
00:56:26.305 +00:01:57.016
4 83 Tomasz Mach Politechnika Krakowska Mężczyźni AZS 00:10:31.542(3)
00:21:45.485(4)
00:33:13.897(3)
00:45:01.498(4)
00:56:43.901 +00:02:14.612
5 62 Piotr Ostachowski Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Mężczyźni AZS 00:10:34.630(5)
00:22:01.079(5)
00:33:43.630(6)
00:45:22.766(6)
00:56:56.562 +00:02:27.273
6 57 Wojciech Wantuch Akademia Górniczo-Hutnicza Mężczyźni AZS 00:10:15.216(1)
00:21:26.525(3)
00:33:29.787(4)
00:45:03.366(5)
00:57:23.089 +00:02:53.800
7 81 Bartłomiej Rychlicki Uniwerstytet Ekonomiczny w Krakowie Mężczyźni AZS 00:11:14.606(9)
00:22:46.250(8)
00:34:29.584(8)
00:46:23.995(7)
00:58:28.436 +00:03:59.147
8 88 Mateusz Dymacz Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Mężczyźni AZS 00:10:48.038(6)
00:22:30.191(7)
00:34:23.093(7)
00:46:54.206(8)
00:58:59.284 +00:04:29.995
9 89 Maciek Kusina Uniwersytet Jagielloński Mężczyźni AZS 00:11:25.349(12)
00:22:48.174(10)
00:35:09.243(9)
00:47:07.126(9)
00:59:00.810 +00:04:31.521
10 55 Michał Pękała Akademia Górniczo-Hutnicza Mężczyźni AZS 00:11:29.670(13)
00:23:31.751(13)
00:35:28.204(12)
00:47:37.034(11)
00:59:39.008 +00:05:09.719
11 61 Michał Golonka Politechnika Krakowska Mężczyźni AZS 00:10:56.369(7)
00:22:48.174(9)
00:35:12.403(10)
00:47:35.421(10)
01:00:00.299 +00:05:31.10
12 79 Dawid Łabno Politechnika Krakowska Mężczyźni AZS 00:11:18.335(10)
00:23:15.982(11)
00:35:20.940(11)
00:47:39.377(12)
01:00:13.111 +00:05:43.822
13 53 Maciej Urbanik Akademia Górniczo-Hutnicza Mężczyźni AZS 00:11:35.923(14)
00:23:30.764(12)
00:35:30.041(13)
00:48:01.848(13)
01:00:39.167 +00:06:09.878
14 58 Michał Maciak PWSZ Tarnów Mężczyźni AZS 00:11:22.520(11)
00:23:35.490(14)
00:36:27.392(14)
00:49:19.047(14)
01:02:16.792 +00:07:47.503
15 52 Radosław Juszczyk Akademia Górniczo-Hutnicza Mężczyźni AZS 00:11:52.847(16)
00:24:33.653(16)
00:37:30.831(16)
00:50:25.077(15)
01:03:57.965 +00:09:28.676
16 86 Marek Zajusz Akademia Górniczo-Hutnicza Mężczyźni AZS 00:12:01.600(18)
00:24:24.043(15)
00:37:23.195(15)
00:50:42.895(16)
01:04:24.252 +00:09:54.963
17 68 Szymon Foryś Uniwersytet Jagielloński Mężczyźni AZS 00:11:44.975(15)
00:24:46.398(18)
00:38:09.163(17)
00:51:28.263(17)
01:04:34.223 +00:10:04.934
18 92 Kamil Piekarski Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Mężczyźni AZS 00:11:56.940(17)
00:24:42.131(17)
00:38:15.990(18)
00:52:27.762(18)
01:08:45.126 +00:14:15.837
19 91 Marek Ignaciuk Uniwerstytet Ekonomiczny w Krakowie Mężczyźni AZS 00:12:29.124(20)
00:25:56.182(19)
00:40:09.754(19)
00:54:13.135(19)
01:09:00.415 +00:14:31.126
20 95 Kuba Pospiszyl Uniwersytet Rolniczy w Krakowie Mężczyźni AZS 00:12:12.211(19)-MC1
00:25:59.756(20)-MC2
00:40:41.531(20)-MC3
00:54:45.905(20)-MC4
00:54:45.905 -1 laps
21 72 Filip Konieczny Politechnika Krakowska Mężczyźni AZS 00:12:42.931(21)-MC1
00:26:43.041(21)-MC2
00:40:58.721(21)-MC3
00:54:49.207(21)-MC4
00:54:49.207 -1 laps
22 1 Sebastian Gądek Politechnika Krakowska Mężczyźni AZS 00:14:35.985(28)-MC1
00:28:45.087(25)-MC2
00:43:07.275(24)-MC3
00:56:57.809(22)-MC4
00:56:57.809 -1 laps
23 80 Michał Stanek Uniwersytet Rolniczy w Krakowie Mężczyźni AZS 00:12:59.855(22)-MC1
00:27:59.271(22)-MC2
00:42:36.927(22)-MC3
00:57:00.548(23)-MC4
00:57:00.548 -1 laps
24 75 Dominik Chudyba Politechnika Krakowska Mężczyźni AZS 00:13:50.714(26)-MC1
00:28:17.895(24)-MC2
00:42:38.775(23)-MC3
00:57:08.383(24)-MC4
00:57:08.383 -1 laps
25 69 Tobiasz Burkot Uniwerstytet Ekonomiczny w Krakowie Mężczyźni AZS 00:13:32.719(24)-MC1
00:28:48.662(26)-MC2
00:43:27.106(25)-MC3
00:59:21.845(25)-MC4
00:59:21.845 -1 laps
26 51 Bartłomiej Sanak Akademia Górniczo-Hutnicza Mężczyźni AZS 00:13:21.702(23)-MC1
00:28:11.022(23)-MC2
00:43:41.389(26)-MC3
01:00:01.212(26)-MC4
01:00:01.212 -1 laps
27 87 Krzysztof Nowakowski Uniwersytet Jagielloński Mężczyźni AZS 00:13:59.834(27)-MC1
00:29:32.418(27)-MC2
00:45:10.102(27)-MC3
01:00:49.835(27)-MC4
01:00:49.835 -1 laps
28 76 Kacper Gałka Uniwerstytet Ekonomiczny w Krakowie Mężczyźni AZS 00:13:45.467(25)-MC1
00:30:32.877(28)-MC2
00:47:15.312(28)-MC3
01:03:14.988(28)-MC4
01:03:14.988 -1 laps
29 2 Grzegorz Ignatowicz Uniwersytet Jagielloński Mężczyźni AZS 00:15:59.706(29)-MC1
00:34:07.801(29)-MC2
00:52:26.206(29)-MC3
01:13:36.163(29)-MC4
01:13:36.163 -1 laps
30 93 Michał Lankosz Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Mężczyźni AZS 00:17:50.139(30)-MC1
00:35:56.154(30)-MC2
00:55:23.886(30)-MC3
00:55:23.886 -2 laps
If you have any problem, please contact us on pomoc@timedo.pl - we will reply as soon as possible.