Go to Timedo.pl Polish English  

Participants list

Series: Brak cyklu

Event: Arłamów I Bieg Obrońców Granic 20.06.2015

If you want to register to this event, please click button below

Register

All participants: 279

Payment status is available only after login.

Bib First name Last name Country Team Distance Categories
135 Patrick Armaciński KP PSP Ustrzyki Dolne długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
448 Marcin Badlik długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
237 grzegorz bajdak Przeworska Grupa Biegowa długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SW |
289 Grzegorz Bąk krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Robert Bal Przemyski klub biegacza krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
447 Grzegorz Bartnicki krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
340 Damian Bat Straż Graniczna krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
3 MARTA BAZANOWSKA krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
Jan Bembenek krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
418 Adrian Berej długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
148 Joanna Bielec krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
195 Edyta Bielec krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
369 Ryszard Binko krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
98 Ewa Błażejewska Straż Graniczna krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
93 Krzysztof Błyskal Izba Celna w Przemyślu krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
450 Tomasz Bodniak długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Katarzyna Bogacka Rollowanie dla Rak'n'Roll krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Mariusz Bojczyk Wybiegamy w Przyszlosc krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
96 Andrzej Borys długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
119 Adam Brendzowski Solina długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Łucja Bryła długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
490 Sławomir Buczek PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
109 Wojciech Budzowski krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
54 Anna Bulanda-Szczechowicz Recepcja Team krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
409 Andrzej Bykowski długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
Maciej Chachura Twoja Szansa Erem-Sport Przemyśl długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
199 Artur Chmielowski KMP Krosno długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
498 Mariusz Chwasta długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Kamil Cich IV Wydział Lotniczy Huwniki długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
65 Bohdan Cichowlaz PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
224 Magdalena Ciećko zatkało kakało krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
387 Anna Ciślik-Kaszany krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
481 Tomasz Ciupiński PSG w Hermanowicach krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
138 Łukasz Czarniecki Runners Cieszanów długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
ewelina Czernysz Straż Graniczna długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
Mirosław Czyżowicz KP PSP DĘBICA krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
Maciek Czyżowski długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
323 Łukasz Domin Aktywny Dynów długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
470 Tomasz Dopart długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
488 Daniel Dryniak Przemyski klub biegacza długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
Eryk Dudek krótki 7 km D1 Chłopcy | M OPEN | OPEN |
432 Witold Dunaj PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
324 Radosław Duszczak Izba Celna w Przemyślu długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
Mariusz Dziedzic długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Daniel Filip krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
282 Urszula Filip krótki 7 km D1 Dziewczęta | K OPEN | OPEN |
459 Paweł Gałęza PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
16 Adam Gawlik Twoja Szansa - stowarzyszeni sportowe krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
64 Monika Gielżyńska-Wywrot Przemyski klub biegacza krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
149 MARIOLA GLINCZAK krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
19 Małgorzata Gocek długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
214 Marta Godawska krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
130 Andrzej Golański Bieszczadzkie Wilki krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
2 Paweł Golik Straż Graniczna krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
Przemysław GÓŁKIEWICZ krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
88 STANISŁAW GÓRNIAK długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
92 Kamil Górniak krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Janusz Grabowski Nawiślański Odział Straży Granicznej długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
438 Kacper Grzegorzak krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
414 Leszek Grzegorzak Straż Graniczna krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
Grzegorz Gucwa krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
273 Leszek Gurak długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
477 Andrzej Gwóźdź Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół'' długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
66 Jacek Hadam IC Przemyśl/Przemyski Klub Biegacza długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
Paweł Hadel długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
472 Dariusz Hadro ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
72 Sławomir Hadro ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
469 JERZY HADUCH Sanok i Okolice krótki 7 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
496 Marek Hamryszczak IC Przemyśl/Przemyski Klub Biegacza długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
474 Agnieszka handermander długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
57 Paweł Hawro Recepcja Team krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
46 Krzysztof Hendzel Izba Celna w Przemyślu długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
427 Renata Humeniuk Straż Graniczna krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
270 Dorota Jabłczyk-Pempus Przemyski klub biegacza krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K POL |
187 Magdalena Jakubów Przemyski klub biegacza krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
181 Krzysztof Jakubów Przemyski klub biegacza krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM |
378 Natalia Jamróz długi 14 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
29 Aldona Jarosz-Piwońska Straż Graniczna długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
464 Piotr Jastrząb DEKAN Lesko długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
269 Mariusz Jaworski PSG Wojtkowa krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
370 Radosław Jordan PSG Wojtkowa krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
80 Norbert Kaczmarek krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
Anna Kapelan Przemyski klub biegacza długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
446 ADAM KAPRAL długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
377 Ewa Karasińska krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
179 Ryszard Kargul krótki 7 km M5 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
177 Justyna Karkut krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Katarzyna Karkut krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
442 Maciej Karwowski Przemyski klub biegacza długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
455 Piotr Kaszany KP PSP Ustrzyki Dolne długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
142 Dorota Kaszycka ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
86 Renata Kaszycka długi 14 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
128 Marta Katyńska długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
326 Piotr Kędzierski Aktywny Dynów długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
489 Damian Kic krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
327 Dorota Kicińska krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
158 Waldemar Kijowski długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
145 Krzysztof Kijowski długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
10 Wiesław Kijowski długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
463 Ryszard Klamut długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
44 Zbigniew Klimasz długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
412 Barbara Klimasz krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
350 Krzysztof Kluczewski Izba Celna w Przemyślu krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
355 Aneta Kłymińska krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
457 Arek Kmiotek ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Piotr Kobylarz Rzeszowskie Gazele i Gepardy długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
89 Elżbieta Koczera Straż Graniczna długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
423 Leszek Kogut krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
161 Dariusz Kohut Przemyski klub biegacza długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
221 Roman Kokot Aktywny Dynów długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
272 Jacek Kolowca długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
297 Agnieszka Kolowca długi 14 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
372 Jolanta Kołodziejczak krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Agnieszka Kopacz PSG w Hermanowicach krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Dawid Kopeć krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
182 Ewelina Koprowicz Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół'' długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
436 Wiesiek Korytko krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
władysław korzeniowski długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Maciej Kostecki długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM |
449 Marcin Kosterkiewicz PTC Przemyśl - Fredry 5 długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
115 Ewelina Kowalczuk krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
79 Wiesław Kozioł długi 14 km M5 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
475 Krzysztof Kozłowski Izba Celna w Przemyślu / Przemyski Klub Biegacza długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
413 Kamil Krawczykowski krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
Anna Krewniak Recepcja Team krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
233 Wojciech Krokowski BWG Ekonomic długi 14 km M5 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Anna Kruk Recepcja Team krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
424 Marek Kruszyński Straż Graniczna długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
454 Daniel Krzywucki PSG w Hermanowicach krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
431 Marek Kuc krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Yuliya Kukhar krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
253 Mirosław Kurhan PSG w Hermanowicach krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
184 Anna Kurzępa krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Jakub Kuśmider długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
292 Grzegorz Leś SZAROTKI RZESZÓW krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
33 ARTUR LEWANDOWSKI długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
248 Mateusz Loc długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
435 Olga Lopushevska SC ULTRA długi 14 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
75 Dorota Lubawska Straż Graniczna krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
437 Beata Łaba krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Anna Łapińska krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
232 Stanisław Łuczak krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Marek MAGDA długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
458 Marcin Majda Dubiecko krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
126 Magdalena Majewska krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
122 Przemysław Makowiecki Stowarzyszenie sportowe "Twoja Szansa" krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
305 Radosław Makowiecki Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro! krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Bogumił Maksymowicz 1. ORel długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
198 Andrzej Marciniec Izba Celna w Przemyślu krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
485 Patryk Marczakiewicz Przemyski klub biegacza długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
61 Paulina Marczakiewicz krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
175 Piotr Markowski ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM/1. ORel długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
59 Bogdan Mazur długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
144 Marek Mendycki krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
252 Justyna Michalak krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
34 Dawid Michalak długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
78 Grzegorz Michalski Izba Celna w Przemyślu krótki 7 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
249 Jerzy Mickiewicz B B L długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
251 Przemysław Mikołajewicz krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
267 Tomasz Misiewicz KMP Krosno długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
306 Jacek Miszczyszyn Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro! krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
325 andrzej moskal długi 14 km M5 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
176 Yurii Mudryk SC ULTRA długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
406 Mariusz Mul Aktywny Dynów krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
52 Marcin Musiałowski BGŻ ESKA TEAM OSP Ustrzyki Górne długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
11 Dariusz Niedzielski KM PSP Rzeszów długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
Barbara Niedźwiecka krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SC |
Piotr Nowak długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
426 Cezary Okoczuk krótki 7 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
468 Dominik Orzech krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
156 Agnieszka Osięga krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
408 Dariusz Paczocha krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
5 Sylwia Palka Straż Graniczna długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
425 Dariusz Pansewicz długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
317 Patryk Pasierb długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
310 Łukasz Pasierb długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
430 Mateusz Pasierb długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
434 Radosław Pawlak PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
127 Jacek Pawłucki Izba Celna w Przemyślu krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
433 Bogdan Peszek Aktywny Dynów długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
141 mariusz piątek krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
91 Dawid Piątek SPAP RZESZÓW długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
87 ARTUR PIENIĄDZ PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
112 leszek pięta długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Wiktor Pisowicz Stowarzyszenie sportowe "Twoja Szansa" krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
77 DARIUSZ PISZCZ długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
394 Miłosz PleskacZ Recepcja Team krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
382 Paweł Podolak DRMiTS krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
255 Marcin Poręba krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
70 Jerzy Prędki Wybiegamy w Przyszlosc długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
385 Marta Przeor OSP Ustrzyki Górne krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
90 Sebastian Puzio WSzW Rzeszów krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
422 Piotr Radochoński długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
465 Mariusz Radoń Izba Celna w Przemyślu długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
82 Marek Rejus TKKF Sokół Głogów Młp. długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
100 Dorota Rejus TKKF Sokół Głogów Młp. długi 14 km K4 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Monika Rękosiewicz-Tokarz krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
286 Rafał Ropel długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
420 Anna Rosiek krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Robert Sadowski długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
456 Szymon Salwa PSG Wojtkowa krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
170 Piotr Sapa krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
466 Iwona Sarnicka krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
189 Grzegorz Sikora Przemyski klub biegacza długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
118 Irmina Sikora-Kołodziej Straż Graniczna krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K SG |
416 Michał Sitek Recepcja Team krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
68 Anna Siudak długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Paweł Siwulec Aktywny Dynów długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
254 Tomasz Skawiński PSG w Czarnej Górnej / OSP Rabe krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG | M PSP |
178 Elżbieta Słoboda krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
415 Jan Słowik Wybiegamy w Przyszlosc długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
480 Piotr Smolak MOSiR - DUKLA długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
36 Adam Smoliński krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
Ewa Smotryś krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
445 Damian Smulski IV Wydział Lotniczy Huwniki krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
497 Iwona Socha krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
124 Marcin Socha Aktywny Dynów długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
240 Maciek Sochacki IPA Przemyśl długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
168 Agnieszka Sojka długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
205 Małgorzata Sokólska krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
117 Krzysztof Specylak krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
368 Krzysztof Sporniak długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
261 Maciek Stanek krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
491 Marcin Stempak Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół'' długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Pamela Stopa krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
tomasz strylewicz długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
4 Sławomir Surmacz długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Dorota Surmacz długi 14 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
50 Karolina Świderska OSP Ustrzyki Górne krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
478 Barbara Świdzińska długi 14 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
Artur Sykała krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
268 Piotr Szczypek 5 BSP długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
Tomasz Szeremeta PSG Wojtkowa krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
493 Dominika Szkafarak KPP Ustrzyki Dolne krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN | K OPEN SM | OPEN SM | K POL |
Andrzej Szpunar KM PSP Rzeszów długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M PSP |
461 Łukasz Szumiec JSC Jasło długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
49 Paulina Szurek krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
484 Grzegorz Szybisty KKB Mosir Krosno długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Konrad Szymkiewicz długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
373 Maciej Toczek Aktywny Dynów długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
43 Maciej Tomaszewski Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół'' krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
381 Rafał Tomkiewicz PSG w Czarnej Górnej / OSP Rabe krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
18 Justyna Trojnar Biegne żeby Bartek mogł biegać długi 14 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
479 Józef Urbański KMP Krosno długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
25 Witold Wajcowicz długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
147 Jacek Wajda długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Łukasz Walczak PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
440 Urszula Wałachowska krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
483 Krzysztof Wałczyk długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
Wojciech Wantuch krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
153 Przemysław Warta długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
123 Jacek Wasylów Izba Celna w Przemyślu długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SC |
Zdzisław Welszyng Emeryci WOP i SG krótki 7 km M5 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
17 Mirosław Wiącek SPAP RZESZÓW długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
137 Beata Wiąckiewicz krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
105 Marcin Wierzchowski SPAP RZESZÓW długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
363 Marcin Wilgucki KMP Krosno krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M POL |
32 Marcin Wilk Biegne żeby Bartek mogł biegać długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Katarzyna Winiarska Przemyski klub biegacza długi 14 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
429 Witek Winiarz Przemyski klub biegacza krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
Krystian Witko długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
139 Jerzy Witko PSG Huwniki krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
471 Norbert Wnuk 1. ORel długi 14 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
Wojciech Wojciechowski długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
13 sławomir wójcik LZS " WIAR " JURECZKOWA długi 14 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Wojciech Wojdyło krótki 7 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | Klasyfikacja Wojska Polskiego |
133 Iwona Wojtasik krótki 7 km K2 Kobiety | K OPEN | OPEN |
487 Grzegorz Wołoszyn PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
84 Gabriel Woźny długi 14 km M1 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
492 Mariusz Wróbel Straż Graniczna krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
380 Marlena Zacharjasiewicz krótki 7 km K3 Kobiety | K OPEN | OPEN |
35 JERZY ZAJACZKOWSKI Przemyski klub biegacza długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
462 Dariusz Zakrzacki PSG w Hermanowicach krótki 7 km M2 Mężczyźni | M OPEN | OPEN | M OPEN SM | OPEN SM | M SG |
335 Piotr Zapiór Oldboys Czuwaj krótki 7 km M4 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
359 Izabela Zatorska krótki 7 km K4 Kobiety | K OPEN | OPEN |
30 Dominika Zawadzka krótki 7 km K1 Kobiety | K OPEN | OPEN |
482 Krzysztof Zdeb KKB Mosir Krosno długi 14 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
Rafał Żeglecki Przemyski klub biegacza krótki 7 km M3 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
95 Franciszek Zieliński TKKF Sokół Głogów Młp. długi 14 km M5 Mężczyźni | M OPEN | OPEN |
If you have any problem, please contact us on pomoc@timedo.pl - we will reply as soon as possible.