Participants list

Wieliczka/Niepołomice - Wyścig by Tomasz Marczyński 29.09.2023 - 30.09.2023

If you want to register to this event, please click button below
Register
All participants: 329
Paid participants: 261

Payment status is available only after login.

Nr First name Last name Country Team Distance Categories
121 Kamil Adamczyk AZS AGH KRAKÓW 84 km M2 |
137 Wojciech Ambroży 84 km M4 |
Janusz Antusiak 30 km M5 |
Piotr Antusiak 84 km M2 |
175 Bakhtiar Aslanov @move_project_krk 84 km M2 |
89 Mateusz Bańczak Euroclear Cycling Club 30 km M3 |
408 Stefan Beelen Euroclear Cycling Club 30 km M4 |
101 Roland Belica SOUDAL TEAM 84 km M3 |
118 Karol Bera Hooptsh 84 km M4 |
390 Robert Bielat Valsir Polska 30 km M5 |
202 Wojtek Biernat 30 km M4 |
108 Marcin Biniek Nokia Team 84 km M4 |
428 Andrzej Blamowski 30 km M4 |
187 Wojciech Bobek 84 km M3 |
197 Hubert Bober 84 km M2 |
Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski 84 km M5 |
204 Monika Bogacz 2b3 Sport 30 km K3 |
69 Marcin Bogdan 84 km M3 |
449 Tomasz BOJKO 30 km M5 |
70 Michał Brauliński Power of Science Jafi Team 84 km M3 |
117 Henry Briggs TRICLUB 84 km M5 |
Janusz Brzegowski 84 km M5 |
429 Dominik Budyn 30 km M4 |
153 Olga Budziszewska TRICLUB 84 km K4 |
100 Paweł Bułat 84 km M3 |
Józef Bułka TC.ORZEŁ Spytkowice 30 km M6B |
125 Jerzy Burliga 84 km M6A |
172 Szymon Chabinka 84 km M2 |
173 Mikołaj Chocieszyński Epa! Epa! 84 km M2 |
136 Radosław Chojnacki 84 km M3 |
87 Antoni Chrząstowski WLKS Krakus 84 km M2 |
TADEUSZ CIĘCIEL Rycerze Rolanda Maciejewski Cycling Team 84 km M6A |
Sonia Cieciel Zmrzycki Rycerze Rolanda Maciejewski Cycling Team 84 km K3 |
491 Robert Cogiel 30 km M3 |
206 Paweł Cudziło 30 km M3 |
465 Wojtek Cymeraman 30 km M3 |
201 Tomasz Czechoski naszosie.pl 30 km M4 |
Tadeusz Czwarkiel STS Jordan Wola Mała 30 km M6A |
168 Łukasz Czyż 84 km M4 |
53 Zdzislaw Dawiec Roweroholicy 84 km M4 |
Piotr Dębicki 84 km M3 |
398 Maja Dębska Valsir Polska 84 km K4 |
399 Maksym Debski Valsir Polska 84 km M2 |
88 Kamil Deręgowski 84 km M3 |
95 ALEKSANDER DOŁŻYŃSKI SOUDAL TEAM 84 km M4 |
94 Krzysztof Dołżyński SOUDAL TEAM 84 km M3 |
145 Błażej Domański TRICLUB 84 km M4 |
174 Darek Doniec 84 km M5 |
Mateusz Drach 30 km M3 |
181 Lukasz Dudek Euroclear Cycling Club 30 km M3 |
415 MARCIN DUDEK 30 km M3 |
Kamila Dudka 84 km K3 |
418 Adrian Dudzic Limanowska Grupa Rowerowa 30 km M2 |
Mateusz Dybich VeloAktiv Kraków 84km - Wyścig osób z niepełnosprawnością Open | Open Mężczyźni |
405 Piotr Działowy La Bicicletta Cafe 30 km M5 |
467 Paweł Dziobek 30 km M4 |
139 Michał Eliasz TRICLUB 84 km M4 |
416 Maciej Etgens Limanowska Grupa Rowerowa 30 km M3 |
154 Rafał Filipek COZATEAM 84 km M2 |
93 Daniel Filipek COZATEAM 84 km M2 |
92 Aleksadnra Filipek COZATEAM 84 km K2 |
198 Sylwia Fossaert Profidea 84 km K3 |
Bartłomiej Friedlein 30 km M4 |
75 Ireneusz Galuba 84 km M4 |
112 Radosław Gamracy Niepokręcę 84 km M3 |
157 Rafał Gawlik 84 km M4 |
Daniel Gierach Gierach Team 30 km M4 |
478 Maciej Gierlach 30 km M2 |
437 Grzegorz Glazer 30 km M3 |
200 Maksymilian Gliński Vélo Création 30 km M3 |
482 Marcin Głowacki Pentel 30 km M4 |
397 Mariusz Gnoiński Valsir Polska 84 km M5 |
Tomasz Goraj 30 km M3 |
Łukasz Góralik 84 km M3 |
391 Rafał Gromada Valsir Polska 30 km M5 |
Michał Grzanka Euroclear Cycling Club 84 km M3 |
98 Jan Grzempa Power of Science Jafi Team 84 km M3 |
Paweł Grzybowski 84 km M2 |
456 Agnieszka Gurbiel Wyścig by TM 30 km K4 |
462 Michał Gwizdz 30 km M3 |
Sebastian Hajek 84 km M3 |
83 Marta Hylewska 84 km K3 |
492 Małgorzata Idzik 30 km K3 |
150 Szymon Jakubiak TRICLUB 84 km M3 |
195 Sebastian Janczyk @seaturtleonabike 84 km M4 |
493 Szymon Janiczek 30 km M4 |
480 Katarzyna Janota 30 km K4 |
144 Anna Jarzabek Lindholm TRICLUB 84 km K4 |
458 Jacek Jawor 30 km M5 |
Katarzyna Jonak 30 km K4 |
477 Mateusz Juszczyk 30 km M3 |
Dominik Kaczmarek MTB Koło Team 30 km M4 |
486 Piotr Kaczmarski 30 km M4 |
Stanisław Kaczor 84 km M3 |
495 Piotr Kalbarczyk 30 km M3 |
193 Damian Kaliszan 84 km M4 |
447 Katarzyna Karpińska TRICLUB 84 km K3 |
494 Jacek Kasprzyk 30 km M5 |
470 Tomasz Kazimierski 30 km M3 |
102 Konrad Kaźmierczak 84 km M3 |
426 Monika Kędra 30 km K2 |
430 Łukasz Kierepko 30 km M3 |
436 Bartek Kijak 30 km M3 |
146 Jan Kilański TRICLUB 84 km M3 |
119 Oleksii Kmets Power of Science Jafi Team 84 km M3 |
431 Tomasz Kmiecik Way2champ 30 km M4 |
Damian Knapczyk MRT 30 km M3 |
124 Paweł Kocot 84 km M3 |
386 Łukasz Kofin WERTYKAL 30 km M4 |
Michał Kokoszka 30 km M3 |
76 Ewa Kołodziej 84 km K4 |
388 Marcin Kondziołka SF Fairant Kraków 30 km M3 |
400 Piotr Konik 30 km M4 |
498 Jakub Koperski Koperski Team 30 km M2 |
194 Maciej Koperski Koperski Team 84 km M5 |
Wojciech Kopkowicz Wyścig by TM 30 km M4 |
432 dagmara korkuś FZ Pojechani 30 km K3 |
393 Bartek Kotela Valsir Polska 84 km M3 |
Paweł Kowalczyk TRICLUB 84 km M3 |
143 Tomasz Kowalczyk TRICLUB 84 km M5 |
Klaudia Kowalska Agropunkt Innergy Team 84 km K2 |
407 Kamil Kowalski VeloAktiv Kraków 30km - Wyścig osób z niepełnosprawnością Open | Open Mężczyźni |
Tomasz Kozioł BIKES HUNTERS 84 km M2 |
406 Aleksander Kozioł Power of Science Jafi Team 30 km M2 |
380 Michał Kozioł WLKS Krakus 30 km M1 |
446 Agata Krasny 30 km K4 |
203 Maciej Król SMAY Team 30 km M4 |
474 Andrzej Krupa 30 km M3 |
463 Franciszek Krupa 30 km M6B |
434 Janusz Krupa TC.ORZEŁ Spytkowice 30 km M4 |
500 Dariusz Krysiak 30 km M4 |
Rafał Krzak Szwagier on FIRE 30 km M2 |
Marcin Krzemiński 84 km M4 |
413 Kamil Kucab 30 km M3 |
86 Dariusz Kuchta VeloAktiv Kraków 84km - Wyścig osób z niepełnosprawnością Open | Open Mężczyźni |
487 Szymon Kucia 30 km M3 |
Ewa Kukier 84 km K4 |
199 Michał Kuros 84 km M3 |
496 Kamil Kurowski 30 km M2 |
Łukasz Kwarciński Roweroholicy 84 km M3 |
Mirosław Kwiatkowski 84 km M3 |
Mateusz Kwiatkowski SII Cycling team 84 km M3 |
440 Hubert Lempart SMAY Team 30 km M2 |
192 Tomasz Lewandowski 84 km M6A |
196 Jan Linkowski 84 km M2 |
Mariusz Jakub Lis 30 km M4 |
159 Łukasz Lis TRICLUB 84 km M3 |
499 Wojciech Liszkiewicz 30 km M3 |
180 Konrad Loesch AZS AWF Kraków Masters 30 km M3 |
441 Bartłomiej Luchowski 30 km M3 |
Robert Łukomski 84 km M5 |
74 Tomasz Maciuszek Limanowska Grupa Rowerowa 84 km M4 |
152 Mateusz Magdziarz TRICLUB 84 km M3 |
460 Monika Majcher 30 km K3 |
109 Jarosław Majewski FZ Pojechani 84 km M5 |
411 Małgorzata Malarz 30 km K1 |
134 Dariusz Malinowski GattaBike-RS 84 km M5 |
Kamil Malinowski 84 km M4 |
160 Tadeusz Maliszewski 84 km M6A |
189 Michał Maruszczak 84 km M2 |
81 Aleksander Maryński RAT BIKERS WROCŁAW 84 km M3 |
Arkadiusz Mastalski Chomik na Korbie 30 km M3 |
170 Agnieszka Mazur 84 km K4 |
190 Łukasz Mazurek Śląsk Kolarsko 84 km M3 |
73 Mikołaj Menke 84 km M4 |
79 Jaroslaw Michalec Ania Halska Coaching 84 km M5 |
435 Wojciech Miękinia Lech-Pol 4x4 Cycling 30 km M4 |
107 Mateusz Mierniczek 84 km M2 |
85 Rafał Mika 84 km M4 |
385 Mariusz Mirochna Gravity bike Wieliczka 30 km M3 |
169 Sebastian Molenda 30 km M4 |
472 Ewa Molenda 30 km K4 |
389 Wiktoria Molenda 30 km K1 |
90 Patryk Mortek 84 km M2 |
451 Edyta Mróz PuchałkaSport - CykloANT 30 km K4 |
158 Marcin Mucha 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 84 km M2 |
Michał Mucha 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 84 km M2 |
127 Marcin Myśliński 84 km M4 |
Karol Nehring 84 km M2 |
Kuba Nieć 84 km M2 |
114 Krzysztof Niedzielski 84 km M4 |
475 Tomasz Nizioł 30 km M4 |
182 Michał Niziurski 84 km M5 |
166 Tomasz Noga 30 km M4 |
455 zbigniew noga 30 km M6B |
421 Adam NOKIELSKI 30 km M3 |
106 Jakub Noskowiak 84 km M2 |
186 Mariusz Nowak Filek&Nowak Bike Team 84 km M3 |
178 Michał Nowak 84 km M2 |
404 Zbigniew Nykiel 30 km M3 |
80 Marcel Ogrodowczyk RAT BIKERS WROCŁAW 84 km M2 |
72 Kornel Olszewski SII Cycling team 84 km M4 |
163 Andrzej Opacian Nowotarski Klub Kolarski 84 km M5 |
131 Grzegorz Orłowski RAT BIKERS WROCŁAW 84 km M3 |
142 Hubert Orzechowski MPCC Team 84 km M4 |
Roksana Orzyszek 30 km K3 |
417 Tomasz Osiński SOUDAL TEAM 30 km M5 |
128 Jakub Ostrowski 84 km M4 |
115 Tomasz Ostrowski 84 km M3 |
427 Tomasz Osuch 30 km M3 |
384 Kristof Pacura Epa! Epa! 30 km M3 |
Katarzyna Pajerska Iron Dragon Triathlon 30 km K4 |
450 Mateusz Pasoń SMAY Team 30 km M2 |
54 Cyprian Paulanis TRICLUB 84 km M3 |
Robert Pazdro 30 km M6A |
414 Jacek Peter Euroclear Cycling Club 30 km M3 |
Jacek Pieczątka 84 km M4 |
133 Jarosław Piekar 84 km M5 |
448 Jan Piekar 30 km M1 |
402 Wacław Piekara 30 km M3 |
84 Wojciech Piekło 84 km M2 |
132 Maciej Pietrzak 84 km M2 |
Robert Pilch 30 km M2 |
120 Krzysztof Podolski RMF FM EXTRAL ALUMINIUM MTB TEAM 30 km M5 |
497 JACEK PODUFALSKI 30 km M5 |
183 Maksymilian Polak Olkusz Cycling Team 84 km M2 |
97 Grzegorz Popczyk 84 km M4 |
156 Krzysztof Prośniak 84 km M5 |
Piotr Pyrgał 84 km M2 |
459 Karol Rąpała Rowerku Jedź 30 km M3 |
122 Krzysztof Rąpała PS8 Racing Team 84 km M3 |
171 Wojciech Rębiś 84 km M4 |
165 Jerzy Reczek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 84 km M4 |
Marcin Reszka 84 km M4 |
Leszek Rogaczewski TG Cycling Team 84 km M5 |
438 Jakub Rojek WLKS Krakus 30 km M1 |
396 Marek Rosek Valsir Polska 30 km M4 |
394 Artur Rosek Valsir Polska 30 km M5 |
392 Jan Rosek Valsir Polska 30 km M2 |
149 Marek Roszkowski 84 km M2 |
Dawid Rozmus 84 km M3 |
445 Piotr Rozwadowski 30 km M5 |
Olaf Rozwadowski BIKE-RS 30 km M3 |
Elders Rust 84 km M3 |
422 Tomasz Rutkowski 30 km M5 |
71 Łukasz Ryś 84 km M4 |
130 Tomasz Saba TRICLUB 84 km M4 |
Rafał Sajnug CentralaGravelowa 84 km M4 |
151 Ewa Samulska TRICLUB 84 km K4 |
457 Wojciech Sebzda 30 km M4 |
464 Krzysztof Sendor VDOG 30 km M4 |
483 Grzegorz Siemieński 30 km M3 |
Ewa Sikora 30 km K4 |
412 Paweł Sikora 30 km M4 |
Łukasz Siwek 30 km M4 |
484 Witold Skobrtal 30 km M3 |
78 Artur Skrzyniarz 84 km M3 |
191 Piotr Skubisz Śląsk Kolarsko 84 km M4 |
Tomasz Sławek TRICLUB 84 km M4 |
99 Paweł Ślęczka Personalny Trening Kolarski 84 km M3 |
485 Sławomir Sobula OKNOPLAST TEAM 30 km M3 |
82 Paweł Sochaj VeloAktiv Kraków 84km - Wyścig osób z niepełnosprawnością Open | Open Mężczyźni |
51 Paweł Soczewski Kraina Drzwi Bike Team 84 km M4 |
140 Wojciech Soczyński Epa! Epa! 84 km M3 |
395 Józef Sój Valsir Polska 84 km M5 |
Michał Sokołowski 30 km M3 |
148 Tomasz Sroka Limanowska Grupa Rowerowa 84 km M4 |
205 Daniel Stankiewicz 30 km M2 |
68 Karol Starowicz 84 km M2 |
116 PAWEŁ STARZYCKI Personalny Trening Kolarski 84 km M4 |
479 Michał Stasiński 30 km M3 |
433 Michał Strug 30 km M4 |
420 Agnieszka Sumka 30 km K5 |
111 Mirosław Szalpuk FZ Pojechani 84 km M5 |
126 Michał Szczepańczyk RMF FM EXTRAL ALUMINIUM MTB TEAM 84 km M2 |
77 Renata Szczepanik 84 km K4 |
stanislaw szczesny 84 km M6A |
Łukasz Szklanny Biciclista Racing Team 84 km M3 |
Maciej Szkop 30 km M4 |
123 Rafał Szumiec VeloAktiv Kraków 84km - Wyścig osób z niepełnosprawnością Open | Open Mężczyźni |
Oliwer Szumiec 30 km M1 |
490 Michał Szwarc 30 km M2 |
Wacław Szwarc 7R ROWMIX TEAM p/b 72D 84 km M6A |
461 Kamil Szyłkiewicz Skokawka Cycling 30 km M2 |
177 Kacper Tekiela 84 km M2 |
466 Łukasz Tokarczyk 30 km M3 |
Grzegorz Tokarczyk 30 km M3 |
381 Ewelina Tokarczyk 30 km K2 |
401 Michał Tokarski Lepszy CrossFit 30 km M3 |
439 Piotr Tokarz 30 km M2 |
Łukasz Trafiałek 30 km M3 |
96 Konrad Trendota 84 km M2 |
113 Mikołaj Truszczyński SOUDAL TEAM 84 km M2 |
105 Karolina Trzyszczyk 84 km K3 |
488 Mieczysław Turek 30 km M5 |
423 Edward Tylek 30 km M4 |
410 Michał Tylek WLKS Krakus 30 km M2 |
129 Krzysztof Urban TRICLUB 84 km M4 |
424 Marcin Urban 30 km M4 |
476 Bartłomiej Wal 30 km M3 |
52 Marcin Wasążnik KK Załuski Team 84 km M3 |
Grzegorz Wawok 30 km M6A |
425 Amadeusz Weberbauer 30 km M3 |
442 Monika Węgrzyn Power of Science Jafi Team 30 km K2 |
104 Grzegorz Wejkuć Piasecki Concept 84 km M4 |
155 Adrian Wiciński 84 km M4 |
110 Rafał Wilk SPORT JEST JEDEN 84km - Wyścig osób z niepełnosprawnością Open | Open Mężczyźni |
469 Damian Wilkołek WWC 30 km M3 |
444 Sławomir Wilkoński 30 km M5 |
453 Aneta Wiltos 30 km K3 |
Arkadiusz Wiśniewski Wydolosc.pl 84 km M4 |
481 Jacek Wittich 30 km M4 |
135 Joanna Włoch TRICLUB 84 km K4 |
409 Marek Włodarczyk 30 km M6A |
468 Julia Wnuk WWC 30 km K2 |
188 Marcin Wójciak 84 km M3 |
179 Dariusz Wojnar 84 km M4 |
452 Tomasz Wojtachnio MSR Team 30 km M2 |
184 Marek Wojtas 84 km M3 |
382 Aldona Wojtyła Vélo Création 30 km K3 |
176 Maciej Wólczyński 84 km M4 |
167 Andrzej Woźniak 84 km M6A |
162 Marek Wrzecionek 84 km M6A |
138 Michał Zacharjasiewicz TRICLUB 84 km M3 |
103 Roman Zaczkiewicz TRICLUB 84 km M4 |
Łukasz Zając 30 km M3 |
147 Anna Zajdel TRICLUB 84 km K2 |
164 Kasjan Zalewski 84 km M3 |
Marcel Zasępa 30 km M4 |
141 Jakub Zawadziński Epa! Epa! 84 km M2 |
443 Joanna Zboch TRICLUB 30 km K5 |
185 Jarosław Żelechowski 84 km M2 |
489 Korneliusz Zeman 30 km M2 |
161 Andrzej Zemła 84 km M4 |
383 Mateusz Ziajka Euroclear Cycling Club 30 km M3 |
403 Paweł Zieliński 30 km M3 |
471 Michał Ziemniak 30 km M4 |
454 Łukasz Zugaj Trowel Master Racing Team 30 km M3 |
91 Łukasz Żyłka Epa! Epa! 84 km M3 |
If you have any problem, please contact us on pomoc@timedo.pl - we will reply as soon as possible.