Participants list

Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Kolarstwie Szosowym ze startu wspólnego 2020 06.09.2020 - 06.09.2020

If you want to register to this event, please click button below
Register
All participants: 552
Paid participants: 471

Payment status is available only after login.

Nr First name Last name Country Team Distance Categories
90 Adam Alker TTS.coach team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
Wojciech Ambroży TKKF UKLEINA MYŚLENICE Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
187 Wojciech Andryszczak Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
554 Mateusz Antos Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
507 Roman Auguściński Wyścig Amatorów bez licencji M6 |
365 krzysztof babicz Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
515 Augustyn Bączkowski Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
254 Roman Badura ROWEROWY BYTOM - ROWEREK Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
74 Patryk Badura Michelin Bloomnet Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
346 Waldemar Banasiński Browar Fortuna Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
Ewa Bańkowska NTS SPECTRUMBIKE NOWOGARD Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K30 |
71 Przemysław Baranowski BialoblockiProCoaching Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
410 Jakub Barchański Śląsk Kolarsko Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
105 Michał Bareła Fabryka Rowerów Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
441 Dorian Bartkiewicz Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
560 Marcin Bartnik Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
324 Wojciech Bartolewski ActiveJet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
134 Damian Bartoszek AGROCHEST TEAM Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
557 Paweł Bator Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
186 Grzegorz Bednarczyk Diversey Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
219 Maciej Bernolak Ośka Warszawa Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
587 Marek Bibliw KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
313 Lech Bielas Kolejarz Jura Częstochowa Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
1 Anna Bielinska ActiveJet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K50+ |
234 Piotr Bieliński ActiveJet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
380 Zbigniew Bielski Grupa kolarska Gryf Tczew Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
Michał Bińczak Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
179 Marcin Biniek Pentel Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
531 Mariusz Blachut Power of Science Performance Lab Team Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
84 Tomasz Błądek Pułavelo Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
280 Roman Bladowski JF DUET GOLENIÓW Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
Michał Błażejewski ASE Trek Gdynia Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
14 Izabela Blok 72D Rowmix Java Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K30 |
497 Piotr Bloma Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
586 Adam Bohusław Podhorecki Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
190 Artur Boratyn Diversey Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
590 Daniel borodzicz Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
408 Łukasz Boroński Heineken Krakow Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
Ryszard Boszczyk Immuno Traine Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
42 Michał Brauliński Power of Science Performance Lab Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
Mariusz Breguła Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
Katarzyna Brewinska Danielo sportswear Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K30 |
233 Leszek Brunke Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
285 Jacek Brzózka JBG-2 CryoSpace Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
435 Jarosław Budnik Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
94 Łukasz budny Stajnia rowerowa inter cars team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
298 Kazimierz Budz Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
Dariusz Bulanda Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
366 Józef Bułka UKS SOKÓŁ KĘTY Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
Paweł Cembala UKS Moto Stelweld Jelcz-Laskowice Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
88 Radomir Chmiel Michelin Bloomnet Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
540 Maciej Chmielewski Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
289 Jarosław Chojnacki ELMAR Eska Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
434 Grzegorz Chomik Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
245 Sławomir Chrzanowski NTS SPECTRUMBIKE NOWOGARD-ELMAR Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
160 Michał Chuderski MAYDAY TEAM LUBLIN Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
252 Mariusz Chyła Real 64-sto Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
284 TADEUSZ CIĘCIEL ActiveJet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
19 Sonia Cieciel Zmrzycki ActiveJet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K30 |
240 Robert Ciękosz Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
292 Marek Ciszyński Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
424 Piotr Cudny Na Osi - MyBike Team Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
101 Tomasz Cyman MAJBIKE TEAM Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
281 Zbigniew Czachura UKKS Imielin Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
520 Piotr Czech Górny Śląsk Silesia Team Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
246 Adam Czuba Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
407 Przemysław Czuga Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
296 Tomasz Czyżkowski ActiveJet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
Dariusz Domagała Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
45 Patryk Domagała PM Bike Racing Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
157 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski - Kompex Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
227 Piotr Drela ABSOLTEBIKES Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
397 Jerzy Drewnik Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M80+ |
Marcin Drobnikowski Team INTRUM Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
92 Sebastian Druszkiewicz 72D Rowmix Java Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
248 Jacek Drzewiecki Kolejarz Jura Częstochowa Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
377 Jerzy Drzewiecki MERX TEAM POLSKA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
125 Krzysztof Dubieniecki Kwisa Lubań Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
499 Jerzy Duda Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
Robert Duda Retro Stork Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
Darek Dudziński Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
537 Katarzyna Duszyńska Pasjonaci Kolarstwa Andrespol Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
530 Adam Duszyński Pasjonaci Kolarstwa Andrespol Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
235 Piotr Działowy WLKS Krakus bbc CZAJA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
559 Krzysztof Dziedzic Nowotarski Klub Kolarski - Kompex Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
Zbigniew Fal Vestis Rokosz Team Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
108 Bartosz Falana GATTA BIKE-RS Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
Andrzej Fatyga Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
341 Piotr Fertacz Kolejarz Jura Częstochowa Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
529 Andrzej Fijak Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
446 Adrian Firek Wyścig Amatorów bez licencji M2 | Policjanci |
352 Bogusław Florczak JF DUET GOLENIÓW Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
404 Grzegorz Fołta Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
457 Tomasz Franczyk EWODD RACE TEAM Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
405 Bartłomiej Friedlein Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
140 Piotr Frydrychowicz XTrack.com Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
431 Krzysztof Gacek Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
454 Jakub Gacek Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
455 Paweł Gacek Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
98 Tomasz Gajak Sii Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
527 Iwona Gajewska-Polak #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K5 |
148 Norbert Gałązka Retro Stork Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
569 Bogusława Garczyńska-Wąs Innergy Racing Team Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
291 Marek Garczyński Pasjonaci Kolarstwa Andrespol Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
588 Adam Gawlik Tanie Odżywki.pl Cycling Team Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
243 Aleksander Gawryluk Diversey Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
558 Przemyslaw Gebala #wspierajLokalne Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
221 Marcin Gembicz Fabryka Rowerów Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
413 Agata Getter #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K3 |
251 Maciej Giełzak JAS-KÓŁKA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
561 Daniel Gierach Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
360 Marek Gieracz Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
156 Władysław Gładysiak Eurobike Kaczmarek Electric Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
55 Michał Glanz Świat Rowerów Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
86 Albert Głowa Nowotarski Klub Kolarski - Kompex Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
593 Marcin Głowacki Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
13 MARTA GOGOLEWSKA Merx Team Wągrowiec Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K30 |
87 Paweł Gołębicki Torus Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
401 Magdalena GOLONKA Innergy Racing Team Wyścig Amatorów bez licencji K3 |
208 Grzegorz Golonko ActiveJet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
430 Tomasz Goraj Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
28 Aleksandra Góralska Kobiety na triathlony Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
Piotr Górka Body I Coach Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
494 Pawel Gorka Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
Marcin Górka Unlimited 2.0 Kraków Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
394 Edmund Grabowski Grupa kolarska Gryf Tczew Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70B |
146 Radek Grafczyński Nowotarski Klub Kolarski - Kompex Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
Wojtek Greczka Dar BudTeam Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
493 Artur Groblicki Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
76 Tomasz Grubka OKR Passionbike Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
428 Bartosz Grubka OKR Passionbike Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
349 Piotr Grubka Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
Michał Gruda Retro Stork Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
Krzysztof Grudzień Taurus Odkrywcy Team Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
Cieślak Grzegorz TS Meran Otwock Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
201 Mariusz Grzegrzółka KGB Kolarska Grupa Bialska Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
96 Jan Grzempa Jafi Twomark Sport Bike Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
361 GRZEGORZ GRZEMPA Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
199 Grzegorz Grzywa 72D Rowmix Java Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
189 KRZYSZTOF GULBA Pentel Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
7 Małgorzata Gumiennik Bikesystem Krosno Odrz Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CK20 |
277 Piotr gutek Mayday Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
Grzegorz Guzik PEVA POLSKA GENNADI MTB TEAM Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
Rafał Gwiazda Cycling Police Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
Marek Gwóźdź niezrzeszony Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
82 Jarosław Hałas niezrzeszony Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
322 Franciszek Harbacewicz JF DUET GOLENIÓW Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
DARIUSZ HLEK Baltic Home Świnoujście Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
21 Małgorzata Howis JF DUET GOLENIÓW Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
495 Marcin Idzik Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
Krzysztof Irlik GREENS Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
147 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski - Kompex Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
549 Renata Iwinska #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
225 Adrian Jach Oponeo.pl Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
541 Sylwester Jachna Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
Łukasz Jacoszek Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
48 Piotr Janda Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
422 Gabriel Janowski Niepokręcę Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
400 Tomasz Jargus podolsze.pl Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
Tomasz Jarkowski KK24H Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
286 MAREK JAROS R-bajk-Skwierzyna Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
150 Andrzej Jarosz 72D Rowmix Java Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
228 Tomasz Jarząbek Eurobike Kaczmarek Electric Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
315 TADEUSZ JASIONEK JF DUET GOLENIÓW Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
339 Mirosław Jaszowski MERX TEAM POLSKA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
99 Tomasz Jaworski Fabryka Rowerów Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
95 Grzegorz Jazurek Varso Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
Piotr Jeżewski Jafi Sport Bike Team Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
127 Arkadiusz Jusiński Świat Rowerów Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
300 Zbigniew Kaczała LKT baszta Golczewo Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
381 Waldemar Kaczmarek Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70B |
232 Krzysztof Kaczyński ActiveJet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
194 Andrzej Kaiser Eurobike Kaczmarek Electric Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
257 Marek Kalita LSKK BIKE ATELIER BEŁCHATÓW Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
456 Aleks Kalita LSKK BIKE ATELIER BEŁCHATÓW Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
440 Mateusz Kalman Innergy Racing Team Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
197 Wiesław Kalwasiński Diversey Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
343 Wiesław Kamiński TS Meran Otwock Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
519 Grzegorz Kampa 2b3sport Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
Marcin Kaniowski Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
51 Marcin Karbowy Decathlon Poznań Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
Mirosław Karwowski Miro Cycling Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
109 Paweł Kazanowski Inzynieria rowerowa lublin Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
392 Jan Kazimierczak PTC Poznan Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70B |
144 PIOTR KIEŁKOWSKI Dar BudTeam Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
49 Kacper Kistowski MERX TEAM POLSKA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
222 Andrzej Kistowski Dziad-Trans transport and spedition Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
224 Rafał Klama Fabryka Rowerów Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
176 Wlodzimerz Klekotsiuk MAYDAY TEAM LUBLIN Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
311 Marian Kłos Diversey Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
Damian Knapczyk Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
85 Marcin Kobiałka Cross Cartel Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
Lukasz Kobus GOLD-RENT.PL Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
576 Łukasz Kofin IRON DRAGON WERTYKAL Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
314 Szymon Kogut Team Hurom Masters Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
Paweł Kokot Kolarstwo Pszczyna Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
78 Marcin Kołakowski KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
100 DARIUSZ KOŁAKOWSKI TTS.coach team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
597 Ewa Kołodziej #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K3 |
575 Robert Konieczny Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
594 Jędrzej Konwerski Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
420 Konrad Kopczyński Śląsk Kolarsko Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
492 Zygmunt Koper Wyścig Amatorów bez licencji M6 |
133 Wojciech Kopkowicz 72D Rowmix Java Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
91 Michal Kordaczuk Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
573 Agnieszka Kordyszewska #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
188 Dariusz Korecki cTS Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
31 Katarzyna Kornasiewicz Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
158 Marcin Korzeniowski AGROCHEST TEAM Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
Konrad Kościółek Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
155 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski - Kompex Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
599 Wioleta Kot #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K3 |
592 Łukasz Kot Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
321 Stanisław Kowalcze Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
445 Mikołaj Kowalcze In Mogilany Cycling Team Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
Mateusz Kowalczyk Body I Coach Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
TOMASZ KOWALSKI BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
568 Marcin Kowol JAS-KÓŁKA Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
Artur Kozak BSK Miód Kozacki Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
447 Kacper Kozioł Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
319 BOGUSŁAW KRAMARCZYK UKS SOKÓŁ KĘTY Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
525 Wiesław Kramarczyk Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
411 Aleksandra Krasowska #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K3 |
123 Konrad Krawczyk ALEX & FABER ALLERGY TEST Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
294 Robert Krawczyk MAYDAY TEAM LUBLIN Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
131 Tomasz Kremer Diversey Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
Paweł Król WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
57 Filip Królikowski Brak Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
452 Paweł Kruk Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
Marcin Krupa Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
547 janusz krupa Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
500 Franciszek Krupa Wyścig Amatorów bez licencji M6 |
97 Tomasz Krupiński Fabryka Druku Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
600 Andrzej Kruszec Harda Horda Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
378 Ryszard Kruszelnicki BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
364 Zbigniew Krzeszowiec Eurobike Kaczmarek Electric Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
143 Krzysztof Krzywy Cycling Planet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
310 Zbigniew Krzyżanowski Kolejarz Jura Częstochowa Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
Piotr Krzyżowski KAGB GOPR Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
250 Artur Kuba MAYDAY TEAM LUBLIN Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
204 Tomasz Kubala Pressing Bike-System Ice-Went Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
390 Tadeusz Kubiak PTC Poznan Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70B |
22 Joanna Kucal KTK IMAGE Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
137 Bogdan Kucharski Niezrzeszony/ Legion serwis Active jet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
Andrzej Kukułka Wyścig Amatorów bez licencji M6 |
534 Szymon Kulawiak Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
565 Edyta Kulesza #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
126 Ernest Kurowski Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
528 Marcin Kusak Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
501 ADAM KUSAK Wyścig Amatorów bez licencji M6 |
371 Longin Kusal Skarżyskie Towarzystwo Cyklistów Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
68 Leszek Kusiowski Bike U Up-TKJ Matuszewski Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
27 Małgorzata Kustra-Kapol JAS-KÓŁKA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
67 Łukasz Kyrcz Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
325 Mariusz Łabędzki Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
122 Michał Ładosz MAYDAY TEAM LUBLIN Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
551 Grzegorz Landowski Borant Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
596 Łukasz Lechowicz Lech-Pol 4x4 Team Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
498 Dariusz Lechowicz Lech-Pol 4x4 Team Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
283 DARIUSZ LEDUCHOWSKI Danielo sportswear Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
Artur Ledzion NTS SPECTRUMBIKE NOWOGARD Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
pawel lempart TEAM SPORT Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
154 Maciej Lesiak Na Osi - MyBike Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
393 Ksawery Leszczyński Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70B |
509 Tomasz Lewandowski Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
200 Robert Lewandowski KOPERNIK TORUŃSKIE PIERNIKI TEAM Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
279 Piotr Linkowski FTI Racing Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
Janusz Loos Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
32 Olga Łyjak ATTIQ TEAM Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
256 Robert Maciąg Bikesystem Krosno Odrz Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
111 Marek Maciąg Bikesystem Krosno Odrz Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
236 Sławomir Maciejewski KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
135 Marek Maciejewski KOPERNIK TORUŃSKIE PIERNIKI TEAM Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
202 Michał Maj Ośka Warszawa Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
564 Tomasz Majdak Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
274 Tomasz Majewski Retro Stork Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
89 Daniel Majkowski MAJBIKE TEAM Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
583 Adam Małek AMTRAK VACC Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
77 Adam Malinowski Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
535 Dariusz Malinowski GATTA BIKE-RS Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
Andrzej Małysa In Mogilany Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
425 Katarzyna Małysa-Sonik In Mogilany Cycling Team Wyścig Amatorów bez licencji K3 |
178 Michał Małysza MAYDAY TEAM LUBLIN Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
161 Franciszek Manikowski Ośka Warszawa Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
353 Marek Marciniak Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
309 Marek Marzec UKS SOKÓŁ KĘTY Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
Michał Matlak Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
151 Sylwester Matusiak Michelin Bloomnet Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
104 Łukasz Matusiak GATTA BIKE-RS Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
316 Paweł Matykiewicz Real 64-sto Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
312 Lechosław MIchalak ABSOLTEBIKES Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
192 Marcin Michalczewski Niezrzeszony/ Legion serwis Active jet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
185 Jaroslaw Michalec In Mogilany Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
164 Marcin Michalski Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
574 Maciej Michalski Retro Stork Team Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
582 Danuta Miczek #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
47 Kamil Mieszczak Jafi Sport Bike Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
562 tomasz mikołajczyk Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
30 Kasia Mikoś Pentel Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
230 Jacek Mikulski UKS Moto Stelweld Jelcz-Laskowice Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
Robert Miłogrodzki Retro Stork Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
566 Artur Mirocha Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
398 Józef Misiak Rycerze Rolanda Maciejewski Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M80+ |
347 Andrzej Misina GK Gliwice Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
124 DANIEL MISKIEWICZ DMTEX LIDER TEAM OPOCZNO Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
484 Dariusz Miśkiewicz DMTEX LIDER TEAM OPOCZNO Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
41 Bartosz Mitmański PM Bike Racing Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
345 Marek Molfa Grupa kolarska Gryf Tczew Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
523 Waldemar Mońka KWP Kraków Wyścig Amatorów bez licencji M5 | Policjanci |
591 Mateusz Mortka Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
56 Adrian Mrówka Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
577 Edyta Mróz SKORUPA SPORT Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
142 marcin mróz mróz ełk Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
490 Anna Mróz #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
54 Hubert Mruklik 3 Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
555 Grzegorz Musiał Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
351 Kazimierz Mydło Michelin Bloomnet Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
20 Alina Myłka RSC Aaretal Münsingen Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K30 |
367 Jan Nadolny BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
505 Ryszard Naglik UKS SOKÓŁ KĘTY Wyścig Amatorów bez licencji M6 |
522 Sergiusz Nawrocki Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
239 Stanisław Niewiadomy Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
426 Wojciech Niewidok Innergy Racing Team Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
363 Edward Nisztuk Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
544 Michał Niziurski Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
153 Piotr Nowacki Ośka Warszawa Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
514 Janusz Nowak Borant Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
229 Ryszard Nowakowski PELETON Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
223 Krzysztof Nowakowski LKT baszta Golczewo Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
438 Grzegorz Noworyta Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
Marcin Nycz Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
72 Kornel Olszewski Sii Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
Zenon Opoka RSV Stuttgart Vaihingen Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
Piotr Ordzowiały UKS ZAWOJAK Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
307 Zbyszek Orłowski In Mogilany Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
453 Dominik Orzeł Bike-System Racing Team Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
Robert Oślizło Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
260 Tomasz Ostojicz Diversey Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
181 MAREK OSTROWSKI Borant Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
Adam Ostrowski ADIOSTRY Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
485 dariusz ostrowski PM BIKE Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
79 Daniel Packi LIDER TEAM OPOCZNO Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
207 Bogdan Pałczyk Kiosk Kolarski SPORTOSITO Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
Jakub Papuczys Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
488 WOJCIECH PASOWICZ Tanie Odżywki.pl Cycling Team Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
429 Piotr Pasternak Nice JURA BIKE Czestochowa Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
66 Dominik Patrzykowski Fabryka Rowerów Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
432 Dawid Patyński Sii Cycling Team Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
145 Łukasz Pawlak Cyklomaniacy Ifon Kolarz Klub Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
450 Mariusz Pawłowski Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
226 Piotr Pawłowski KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
46 Łukasz Pękala FunPro Racing Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
571 DARIUSZ PELKA Jafi Twomark Sport Bike Team Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
43 Arek Petka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
362 Zygmunt Pfeifer RAWEX Energy Saving Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
517 Jacek Piątek Tanie Odżywki.pl Cycling Team Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
451 Monika Piątkowska Innergy Racing Team Wyścig Amatorów bez licencji K2 |
141 Tomasz Pierwocha BIKE.STORE BIELSKO Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
80 Piotr Pietrowski Brak Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
287 Jan Pilch 72D Rowmix Java Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
589 Paweł Pilch Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
Dawid Piórecki Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
259 Robert Płotkowiak AGROCHEST TEAM Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
496 Anna Podgórska Wyścig Amatorów bez licencji K2 | Policjantki |
395 jerzy podgórski Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M80+ |
276 Krzysztof Podolski RMF Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
449 Olga Półtorak 72D Rowmix Java Team Wyścig Amatorów bez licencji K2 |
23 Mariola Posmyk Diversey Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
198 Arkadiusz Posmyk Diversey Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
317 zdzisław prochoń Rogelli Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
524 Krzysztof Prośniak Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
Marzena Pruk #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
552 Bartosz Pruk Pasjonaci Kolarstwa Andrespol Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
253 Tomasz prymaka Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
73 Michał Przybysz Varso Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
581 Maciej Puź Na Osi - MyBike Team Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
297 Krzysztof Pyciarz PELETON Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
206 Dariusz Radny SisuOBW rowertour. com Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
521 Adam Stanisław Radzikowski Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
273 Tomasz Radzki Voster ATS Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
Rafał Rajewski WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
29 Dorota Rajska Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
409 Krzysztof Rąpała Pętla S8 Racing Team Warszawa Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
370 RYSZARD RAWSKI RAWEX Energy Saving Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
69 Radoslaw Rękawek Cross Cartel Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
442 Damian Rembak Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
376 Jerzy Rogalski MERX TEAM POLSKA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
295 Grzegorz Rogoziński Diversey Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
196 Maciek Rogulski ActiveJet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
417 Mateusz Romanek Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
427 Olaf Rozwadowski Bike-Rs Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
550 Joanna Rumińska-Pietrzyk Innergy Racing Team Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
585 Przemysław Rusin Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
533 Konrad Rykała 72D Rowmix Java Team Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
53 Rafał Rymarz Body I Coach Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
Oleksii Rytov Unlimited 2.0 Kraków Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
Anna Rząsowska Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K30 |
489 Aleksandra Rzeszutko #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
545 Elżbieta Saciuk #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
595 Anna Sadowska BIKE ATELIER TEAM Wyścig Amatorów bez licencji K3 |
52 Jacek Sargalski Karomet Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
344 Czesław Sąsiadek Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
249 Artur Schaefer Borant Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
237 Ireneusz Ścięgaj Spedycja PawBud &ZPAS Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
2 Dobromiła Ściesińska-Andrzejak Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K50+ |
563 Piotr Ścigała erowery.pl team Wyścig Amatorów bez licencji M4 | Policjanci |
290 Stanisław Sichelski Nowotarski Klub Kolarski - Kompex Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
288 Dariusz Siewier LSKK BIKE ATELIER BEŁCHATÓW Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
163 Tomasz Sikora TKKF UKLEINA MYŚLENICE Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
93 Maciej Sikora Na Osi - MyBike Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
102 Krzysztof Sikora Bike-Rs Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
Rafal Sikorski Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
60 Dominik Siwiec Cyclo Centrum 42sports.pl Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
433 MATEUSZ SKARŻYŃSKI bikeBoard Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
Jacek Skibicki Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
418 Piotr Skoczylas Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
448 Asia Skorupa Innergy Racing Team Wyścig Amatorów bez licencji K2 |
59 Jan Skrzypek Varso Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
412 Maciej Skrzypiec Fenix Tychy Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
182 andrzej śledziona Diversey Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
579 Łukasz Śleziak Power of Science Performance Lab Team Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
242 Marcin Słoma Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
572 Tomasz Słupik Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
103 Krzysztof Smyczyński Ośka Warszawa Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
567 Marta Sobczak #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
419 Łukasz Sobol SKORUPA SPORT Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
539 Beata Sołtys SCKS Jurand Ciechanów Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
423 Paweł Somerlik Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
399 Alfred Sondel Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M80+ |
443 Łukasz Sordyl Innergy Racing Team Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
511 Wiesław Sowa Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
238 Andrzej Specjał Bike Specjal Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
338 Artur Splawski MERX TEAM POLSKA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
218 Michał Stachowiak HUZAR BIKE ACADEMY Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
184 IRENEUSZ STAFIEJ KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
177 Emil Stańczykowski BIKETIME Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
159 Artur Staniec WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
Marek Stec UKS Podwilk Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
504 Andrzej Stelmach Wyścig Amatorów bez licencji M6 |
247 Tomasz Stępień BIKE EXPO NARODOWY TEAM Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
83 Piotr Stępnik GATTA BIKE-RS Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
Grzegorz Stolarek Jastrzębie Łaskie Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
195 Marek Stram Retro Stork Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
138 Tomasz Strzelczyk VIVABICI Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
342 MIECZYS ŁAW STRZELEC RAWEX Energy Saving Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
44 Paweł Strzelecki KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
162 Wojciech Stuchlik Jafi Sport Bike Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
24 Małgorzata Sucha 72D Rowmix Java Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
129 Piotr Sućko FUNCLUB Biuro Podróży Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
308 Robert Sudoł Borant Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
556 Grzegorz Sudoł Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
570 Tomasz Sudoł Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
203 Daniel Sumara GATTA BIKE-RS Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
Janusz Syrowy Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
26 Marta Syryjczyk Stowarzyszenie Kolarski Mikołów Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
Cezary Szafraniec Nowotarski Klub Kolarski - Kompex Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
12 Sylwia Szafraniec Peleton Aquila Wadowice Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K30 |
183 Piotr Szafraniec Peleton Aquila Wadowice Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
282 Jacek Szary UKKS Imielin Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
10 Aleksandra Szaturska Kamyk Radzymin MTB Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CK20 |
318 Zbigniew Szczepaniak BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
258 Piotr Szczepanik Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
50 Maciek Szczepanik Tanie Odżywki.pl Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
106 Paweł Szczerba Brak Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
508 stanislaw szczesny Wyścig Amatorów bez licencji M6 |
379 Zbigniew Szczęsny RAWEX Energy Saving Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
503 Paweł Szczot Wyścig Amatorów bez licencji M6 |
107 Marek Szczygieł JF Duet Goleniów Spectrum Bike Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
542 Katarzyna Szegidewicz #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
180 Maciej Szewczyk Stowarzyszenie Kolarski Mikołów Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
323 Zbigniew Szkołuda JF DUET GOLENIÓW Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
491 Dawid Szkutek GATTA BIKE-RS Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
415 Michał Szmiga BSK Miód Kozacki Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
33 Monika Szotowicz Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
350 Marek Szotyński ŻTC Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
391 Witold Szpliczyński LTC Lublin Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70B |
458 Mieczysław Sztendel Wyścig Amatorów bez licencji M6 |
Marcin Sztuka Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
8 Magdalena Szumska Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CK20 |
320 Wacław Szwarc 72D Rowmix Java Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60A |
402 Sławek Szwarc PIRAMIDION CC Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
PAWEŁ SZYMAŃSKI REGESTA TEAM - REPREZENTACJA KGP Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
Hubert Szymonek Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
502 ROMAN SZYPUŁA Wyścig Amatorów bez licencji M6 |
584 Marcin Tańcula Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
578 Wiktor Tolala Nowotarski Klub Kolarski - Kompex Wyścig Amatorów bez licencji M4 | Policjanci |
149 Piotr Tomana WLKS Krakus bbc CZAJA Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
25 Kinga Tomaszewska Balance Trener / FTI Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
191 Dariusz Tomaszewski Balance Trener / FTI Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
486 Anna Tomica Trek Bielsko-Biała Tomicacoaching Wyścig Amatorów bez licencji K2 |
403 Piotr Trąba Power of Science Performance Lab Team Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
81 Arkadiusz Traciak Pentel Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
128 Michał Tryniszewski ActiveJet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
Agnieszka Trzcinska Wyścig Amatorów bez licencji K3 |
241 Grzegorz TURKIEWICZ GATTA BIKE-RS Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
543 Paweł Tymkowski Jurand Ciechanow Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
Tomasz Tyrawa TKKF UKLEINA MYŚLENICE Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
58 Paweł Uchański PM Bike Racing Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CM20 |
Grzegorz Urbaniak Zorza Tarnobrzeg Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
205 Sławomir Urbański FTI Racing Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
414 Szymon Wągiel Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
220 ROBERT WALCZAK Danielo sportswear Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
546 Tomasz Walczyk Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
Wojciech Wantuch Wyścig Amatorów bez licencji M3 | Policjanci |
Dorota Warczyk LKK START Tomaszów Mazowiecki Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K40 |
165 Wojtek Wardziak Jafi Sport Bike Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
536 Joanna Wasilewska #dziewczyny_Ministry Wyścig Amatorów bez licencji K4 |
Radosław Wasilewski BSK Miód Kozacki Wyścig Amatorów bez licencji M3 | Policjanci |
487 adam wawoczny PM Bike Racing Team Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
512 Edward Wawrzynkiewicz Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
369 Marian wawszkiewicz PTC Poznan Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
9 Katarzyna Wełna 72D Rowmix Java Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CK20 |
130 Andrzej Widziewicz KK Żoliber Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
506 Tadeusz Wieczorek Wyścig Amatorów bez licencji M6 |
439 Paweł Wieczorek Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
132 Robert Wierucki ActiveJet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
Paweł Wiliński Zgrupka Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
278 Zenon Witkowski Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
421 Waldek Wojas Niepokręcę Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
275 Dariusz Wojciechowski ActiveJet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
110 Adam Wójcik In Mogilany Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
6 Kamila Wójcikiewicz AGROCHEST TEAM Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport CK20 |
Tomasz Wojewódzki Nowotarski Klub Kolarski - Kompex Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
75 Marek Wojnarowski niezrzeszony Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
231 Adam Wolański Bkk Hydrogeotechnika Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
Krzysztof Wolski PELETON Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
348 Marian Woźniak Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
598 Andrzej Wróbel Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
513 Marek Wrzecionek Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
293 Dariusz Wylężek In Mogilany Cycling Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50B |
532 SŁAWOMIR WYRZYCKI REGESTA Team Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
444 Arkadiusz Wyzgał Wyścig Amatorów bez licencji M2 |
436 Viktoria Yarmolik Wyścig Amatorów bez licencji K3 |
510 Zbigniew Zając BSK Miód Kozacki Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
548 ŁUKASZ ZAKIELARZ In Mogilany Cycling Team Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
553 Tomasz Zapała URBA Cycling Team Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
368 Henryk Zapaśnik GWARDIA KATOWICE Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M70A |
416 Krzysztof Żebro Innergy Racing Team Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
Jadwiga Żebro Wyścig Amatorów bez licencji K5 |
139 Dariusz Zieba ActiveJet Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
70 Grzegorz Ziebro Bikehead Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M30 |
Przemysław Zieliński Grupa kolarska Gryf Tczew Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40B |
340 Zbigniew Ziemlewski Bike U Up-TKJ Matuszewski Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M60B |
580 Michał Ziemniak SKORUPA SPORT Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
Łukasz Zienkiewicz Bogdziewicz Team Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M40A |
11 Ola Zimny Pentel Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport K30 |
538 Grzegorz Zimowski Olkusz Cycling Team Wyścig Amatorów bez licencji M4 |
437 Michał Ziułek Power of Science Performance Lab Team Wyścig Amatorów bez licencji M3 |
244 Jan Zugaj NTS SPECTRUMBIKE NOWOGARD Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
526 Jacek Żydek Wyścig Amatorów bez licencji M5 |
255 Jarosław Zygmąt UKS Moto Stelweld Jelcz-Laskowice Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport M50A |
If you have any problem, please contact us on pomoc@timedo.pl - we will reply as soon as possible.